Субота, Січ 22, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Декілька порад щодо вибору шкільного приладдя

Субота, 8 січня 2022 року

Правильно вибирати шкільне приладдя повинні вміти всі батьки, чиї діти незабаром вирушать до школи вперше або перейдуть до наступного класу. Робити вибір не так вже й складно, головне вміти помічати важливі дрібниці та враховувати деякі основні нюанси купівлі шкільного приладдя.

зошит

Вибираємо зошити

Зошити є одним з основних шкільних речей, тому і вибирати їх варто особливо уважно. Якщо говорити про місце їх покупки, то великий асортимент зошитів можна дивитися на сайті видавництва "Поділля". Бажано, щоб сторінки шкільних зошитів мали не прямі кути, а були закругленими. Листи з прямими кутами швидше витереблюються, а ось листи зі зрізаними, закругленими кутами прослужать довше.

Папір зошитів повинен бути щільним, щоб при письмі написане не надрукувалося на іншому боці аркуша. Товсті і щільні листи буде складніше протерти гумкою, якою школяр напевно активно користуватиметься.

пенал

Пенал

Пенал є "сейфом" для канцелярського приладдя, і він обов'язково має бути зручним та практичним. Бажано, щоб він був добре захищений від вологи. Наприклад, якщо в портфелі школяра протікає пляшечка з водою, такий пенал зможе захистити від намокання олівці, ручки та інші предмети. Найкраще вибирати пластиковий пенал із текстильною оболонкою або підкладкою. Такий пенал можна прати, а ось пенал з підкладкою з картону не витримає першого ж прання.

ручки

Ручки

Кулькова ручка є ще одним інструментом, без якого школяр не зможе обійтись. При покупці ручок потрібно звертати увагу на те, як пахне чорнило, заряджене в стрижні. В ідеалі чорнило повинне мати лише слабкий та практично невідчутний запах. А от якщо чорнило пахне дуже сильно і нав'язливо, то таку ручку краще не купувати. Сильний запах може свідчити про наявність у складі чорнила шкідливих речовин.

Велике значення має і наявність у ручки м'якої накладки там, де її при письмі обхоплюватимуть пальці дитини. Така накладка буде більшим плюсом для ручки, завдяки їй пальці менше втомлюватимуться.

щоденник

Щоденник

Для школяра краще вибирати щоденник у твердій обкладинці, який прослужить довше за щоденник в обкладинці м'якій. Потрібно звертати увагу і на "наповнення" щоденника. На його сторінках має бути лише та інформація, яка буде корисною для школяра. Це можуть бути таблиця множення, таблиця Менделєєва, карта світу та України тощо.

школяр

Comments   

загрузка...