Субота, Січ 22, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що потрібно знати, розглядаючи як варіант роботу вахтовим методом?

Четвер, 30 грудня 2021 року

Вахтовий метод організації праці – постійна діяльність у певному графіку або сезонний заробіток далеко від рідного дому. Це досить специфічна форма трудових відносин, яка багатьом не під силу. Основна організація такого трудового співробітництва обумовлена ​​потребою у великій кількості робочої сили. Попри те, що робота вахтовим методом потребує великих зусиль, багато хто охоче погоджується на таке працевлаштування.

Сфери діяльності з вахтовим методом співробітництва

Працевлаштуванню працівників у такий спосіб віддають перевагу господарські підприємства, специфіка функціонування яких потребує постійного знаходження робітників у місці виробництва. Профіль цих компаній стосується таких сфер діяльності:

  • будівництво закритих об'єктів;
  • монтаж конструкцій різної складності;
  • транспортна промисловість;
  • прокладання магістралей;
  • рибна промисловість;
  • перероблення лісоматеріалу;
  • видобуток корисних копалин – газ, нафта, торф;
  • розробка нових родовищ.

З метою оптимізації робочого процесу, щоб працівники не витрачали багато часу на дорогу, та дотримання необхідних термінів на виконання робіт компанії пропонують вахтовий метод працевлаштування. Він має на увазі не тільки поїздки на тривалі відстані, а й проживання у якості обслуговуючого персоналу в іншому будинку. Серед запропонованих вакансій на сервісі OLX Робота можна знайти пропозиції про працевлаштування нянею, доглядальницею, охоронцем.

Нюанси вахтової праці

Цей тип зайнятості має ряд істотних переваг, серед яких харчування та лікувальні процедури коштом підприємства, тривала перерва між робочими змінами, можливість накопичити кошти та отримати гарну преміальну винагороду.

Серед недоліків слід виділити не дуже комфортні умови проживання та вкрай тяжкі умови трудової діяльності. Але щоб дотримуватися ідеального балансу між перевагами та недоліками, слід під час співбесіди з рекрутером обговорювати всі нюанси.

Comments   

загрузка...