ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Японія через снігопади скасувала понад сотню авіарейсів (ВІДЕО)

Велика Епоха
Люди йдуть вулицею у сильному снігопаді в місті Тояма, принесеному надзвичайно холодним фронтом вздовж західної та північної частин країни 27 грудня 2021 року. (JIJI Press/AFP via Getty Images)

Японія скасувала понад 100 авіарейсів у неділю через сильний снігопад у північній та західній частинах країни, який, за прогнозами метеорологічного агентства, триватиме до вівторка.

У заяві від 24 грудня агентство попередило про сильний потік холодного повітря до Японії з 25 по 28 грудня, прогнозуючи, що в районах уздовж узбережжя Японського моря на півночі та заході Японії буде сильний снігопад.

У ньому йдеться, що протягом чотириденного періоду зимова картина тиску посилиться, досягнувши тихоокеанського узбережжя західної Японії та рівнин регіонів Сікоку та Кюсю.

Станом на неділю в Міоко, префектура Ніігата, випало 82 сантиметри снігу, а в Дайсен у префектурі Тотторі — 72 сантиметри снігу. У Мінакамі у префектурі Гумма того дня було зафіксовано 69 сантиметрів снігу, повідомляє Asahi Shimbun.

Сильний снігопад призвів до скасування понад 100 внутрішніх авіарейсів у неділю. Операційний директор ANA Holdings Хіроакі Хаякава заявив, що станом на 16.00 неділі авіакомпанія була змушена призупинити 79 авіарейсів, в результаті чого постраждали близько 5100 пасажирів.

Японські авіалінії також скасували 49 рейсів станом на 16:00 неділі, внаслідок чого постраждали близько 2460 пасажирів через сильний снігопад.

У районі Вадаяма в префектурі Хього в понеділок був зафіксований найбільший снігопад, коли випало 71 сантиметр снігу, за яким було 68 сантиметрів снігу в місті Хіконе, префектура Сіга, повідомляє громадська телекомпанія NHK World Japan.

Влада порадила людям утримуватися від виходу на вулицю і закрила рух на великих територіях доти, доки ситуація не покращиться. Японське метеорологічне агентство також закликало водіїв встановити зимові шини та носити ланцюги, оскільки воно нагадало, що багато великих автомобілів застрягли на дорогах через сильний снігопад у минулому.

«У районах, де очікується рясний снігопад, навіть громадський транспорт може зазнавати великомасштабних, довгострокових затримок та зупинок», — йдеться у повідомленні агентства, закликаючи людей бути в курсі погоди та оновлень трафіку.

За матеріалами The Epoch Times USA