Субота, Січ 22, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як економити газ з котлами Italtherm. Поради щодо вибору пристрою

Четвер, 13 січня 2022 року

Ціна на газ для побутових споживачів сягнула позначки 7,80—11,99 гривень за кубометр на початку 2022 року. Незважаючи на здорожчання, споживачі ресурсів вважають газ найдоступнішим та найзручнішим видом палива на сьогоднішній день. В компанії Italtherm великого значення надають тенденціям сьогодення, тому зосереджують увагу на екологічному виробництві та експлуатації котлів з економією природних ресурсів.

Газовий котел Італтерм City Class

Зараз розкажемо, як італійцям це вдається:

 • техніка виробляється у відповідності з Директивою ErP (Directive 2009/125/EC), що нормує споживання енергії та параметри екологічного дизайну;
 • газові котли Італтерм підходять для індивідуальних та централізованих систем опалення;
 • конденсаційні теплообмінники економлять до 40% газу шляхом рекуперації тепла відпрацьованих газів;
 • інноваційний змішувач з широким діапазоном модуляції до 1:10 забезпечує регуляцію максимальної теплової потужності в залежності від реальних термічних потреб;
 • спеціальна горілка забезпечує оптимальне згоряння газу на всіх рівнях потужності;
 • насос з повною електронною модуляцією економить до 50% енергії, покращуючи загальну ефективність термомодуля;
 • якісні матеріали в основних вузлах дозволяють зекономити на сервісному обслуговуванні, тому у бренда Італтерм котел включає теплообмінники із нержавіючої сталі та міді, латунну гідравлічну групу, термостат безпеки відпрацьованих газів для захисту димоходу.

Важливо, що потужні котли можна поєднувати в каскад і відключати непотрібні потужності у низький сезон (весна, осінь), коли енергетичні запити невеликі, а котлу треба працювати економно. Почитати більше про опалювальну техніку з ресурсозберігаючими технологіями можна на сайті Італтерм.

Газовий котел Італтерм City Top

Який котел Італтерм обрати для дому

Фірмові котли Італтерм виробник ділить на такі категорії:

 • традиційні;
 • конденсаційні;
 • котли з бойлером;
 • котли високої потужності.

Також виготовляються аксесуари для зручного управління котлом: пристрій дистанційного керування Italtherm Nett App з додатком на смартфоні, а також пульт дистанційного керування з кліматичним терморегулятором. Ці пристрої дозволяють на відстані регулювати домашній клімат, який створює газовий котел Італтерм, відображати і перевстановлювати параметри гарячого водопостачання і опалення, реагувати на сигнали тривоги та виправляти аварійні ситуації.

Якщо вас цікавить 1-контурна модель, розрахована лише на опалення, звернуть увагу на лінійки City Class FR та KR (в останній можна підключати бойлер гарячої води). А якщо окрім опалення плануєте гріти котлом воду, придивіться до 2-контурних котлів: City Top K, City Class C, F та K, Time Micro і Time Max K, Time Compact K.

Зорієнтуватися по потужності допоможе проста формула: 1 кВт на 10 м2. Спеціалісти в розрахунках використовують коефіцієнт тепловтрат, на який впливають різні фактори: висота стель, якість теплоізоляції, кількість вікон тощо. Можна просто накинути запас до 10%, але найточніше вам підберуть котел представники бренду Italtherm.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...