Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Основи вдалого вибору приміщення для бізнесу

Субота, 15 січня 2022 року

Від правильного вибору комерційної нерухомості сильно залежатиме успіх бізнесу. І тому підприємцю вже на етапі розробки бізнес-плану потрібно як слід подумати над тим, у якому приміщенні він розміщуватиме свій офіс або торговий зал. Про деякі важливі нюанси вибору комерційної нерухомості ви зможете прочитати у цій статті.

приміщення для офісу

Де придбати комерційну нерухомість?

Хорошим рішенням буде покупка такої нерухомості у новобудові. Нове комерційне приміщення можна купити вже з ремонтом від забудовника і таким чином прискорити запуск бізнесу (витрачати час на ремонт не доведеться). У містах, де активно ведеться будівництво нових будівель, знайти потрібний для покупки об'єкт нескладно. Щоб купити комерційну нерухомість у новобудовах (Львів), можна стати клієнтом будівельної компанії AUROOM. Вона має кілька цікавих проєктів, з якими можна ознайомитись на її сайті.

комерційна нерухомість

Локація

Звичайно, ідеальним варіантом буде покупка комерційного приміщення у центрі міста. Але це буде гарним рішенням лише в тому випадку, якщо в цьому приміщенні часто прийматимуть клієнтів. А ось якщо воно потрібне для розміщення офісу, співробітники якого не прийматимуть відвідувачів, то можна вибрати дешевшу комерційну нерухомість в одному зі спальних районів. Тобто якщо ви збираєтеся відкривати магазин, то краще, якщо він перебуватиме у багатолюдному районі. А кол-центр, наприклад, можна розмістити у приміщенні на околиці міста, де людей менше — багатолюдність у цьому випадку не матиме великого значення.

приміщення для офісу

Площа приміщення

Підприємець має заздалегідь розуміти, приміщення якої площі йому потрібне. Для цього він повинен скласти список всього обладнання та меблів, які будуть встановлені у приміщенні, та продумати план розміщення всіх предметів. Також потрібно залишити достатньо вільного місця, щоб співробітники та клієнти не відчували дискомфорту під час переміщення. З урахуванням цього необхідно визначити бажану площу комерційного приміщення, на яку покупець орієнтуватиметься під час вибору.

оренда офісу

Купівля чи оренда?

Купувати комерційне приміщення вигідніше, адже, навіть якщо бізнес не буде успішним, його можна буде здати в оренду іншому підприємцю. Хоча й оренда теж може бути вдалим рішенням – наприклад, якщо хочеться швидше запустити свою справу, але відповідного приміщення для покупки на прикметі поки що немає.

Comments   

загрузка...