П'ятниця, Тра 27, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Принципи вибору якісного шоколаду для декорування кондитерських виробів

Вівторок, 18 січня 2022 року

Шоколад є не лише самостійним десертом, а й використовується для декорування інших кондитерських виробів – тортів, тістечок, пряників та багато іншого. Для цього можна використовувати звичайні плитки, плавлячи їх на водяній бані. Але професійні кондитери купують для декору спеціальний шоколад, який може продаватися у каллетах, брусках та інших формах. З нього можна робити чудову шоколадну глазур, різні декоративні фігурки та інші прикраси для кондитерських виробів. Також з нього можуть вийти смачні цукерки ручної роботи.

шоколад

Країна виробник

Є кілька країн, які славляться своїм добре розвиненим виробництвом шоколаду та експортують в інші країни продукцію найвищої якості. Так, усьому світу відомий бельгійський шоколад, який ідеально підійде для створення справжніх шедеврів мистецтва. Серед кондитерів користується попитом шоколад Callebaut – яскравий приклад якісного бельгійського продукту. Шоколад "Каллебаут" випускається у великому асортименті - можна замовити класичний чорний, молочний, білий, різнокольоровий, порошкоподібний шоколад та ін. Він добре плавиться, а після застигання також добре тримає форму. Тому кондитеру можна порадити звернути увагу на продукцію Callebaut. Шоколад цього бренду офіційно продає компанія BEST WAY FOODS. Вам потрібно зайти на сторінку https://bestwayfoods.com.ua/product-category/brends-products/brends/callebaut/, якщо ви бажаєте замовити оригінальний шоколад цієї марки.

 шоколад Callebaut

Особливості складу

Якщо у складі шоколаду ви бачите довгий список інгредієнтів, перед вами, швидше за все, не дуже хороший шоколад. Якісний не містить великої кількості інгредієнтів, це простий і зрозумілий продукт. Не варто купувати шоколад, у якому є барвники, пальмова олія, купа ароматизаторів та інших добавок. Якісний шоколад не потребує додавання всього цього, він гарний сам собою. Крім того, добавки спотворюють особливий смак та аромат шоколаду.

шоколад

Термін придатності

Про якість шоколаду можна зробити певні висновки, якщо подивитися на його термін придатності. Натуральний чорний та гіркий шоколад може зберігатися до 2 років, а термін зберігання натурального молочного та білого шоколаду становить до року. Через різні добавки термін зберігання продукту знижується. І якщо ви бачите, що термін його зберігання становить лише кілька місяців, це може говорити про те, що він не дуже якісний.

шоколадний торт

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст та думки, викладені у статтях зі знаком Ⓟ.