П'ятниця, Тра 27, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Ефектні автомобільні номери та де їх треба замовляти

Неділя, 16 січня 2022 року

Встановити красиві номери на автомобіль — це означає виділити його серед інших машин на дорозі, зробити більш впізнаваним та оригінальним. Можна сказати, що такі номери виконують одразу дві функції: свою звичайну функцію, тобто ідентифікують автомобіль, і декоративну прикрашають його. Декілька порад, що стосуються покупки таких номерів, ви знайдете в цій статті. А більше корисної інформації для автомобілістів і не тільки для них, шукайте на сайті "Дані-інфо" — це безкоштовна рекламно-інформаційна газета Балаклії.

авто номер

У чому полягає суть гарних номерів?

Гарні номери не відрізняються якимось незвичайним дизайном чи оформленням. Їхня привабливість полягає в особливій комбінації цифр і букв. Вважається, що чим більше в номері однакових символів, тим він "крутіший". Наприклад, дуже ефектно виглядає автомобільний номер 0001. Звичайно, є багато автомобілістів, які з посмішкою дивляться на такі номери і не вважають за потрібне встановлювати їх на авто. Але є багато тих, для кого такі номери є справжньою мрією. Про смаки не сперечаються, і те, купувати такі номери для свого авто чи ні, вирішувати лише вам.

автомобільний номер

Скільки це коштує

Якщо вам потрібен звичайний автомобільний номер без "крутої" цифрової комбінації, він обійдеться вам всього в 178 гривень з копійками. Але номери з ефектними цифровими комбінаціями коштують значно дорожче, і в цьому випадку вартість залежить від "крутості" номерного знака. Наприклад, щоб отримати номер, у якому буде 4 однакові цифри або 3 нулики на початку, автомобілісту доведеться викласти 36 тисяч гривень. За такі гроші можна купити старий автомобіль.

автономер

У 3 рази дешевше коштує той номер, у якому три однакові цифри прописані поспіль. Придбати такий номер можна за 12 тисяч. А номер, що має два нулі на початку, коштуватиме 9600 гривень.

номерний знак

Щоб купити такі номери, не потрібно звертатися до якихось особливих інстанцій. Як і звичайні номери, їх можна замовити у сервісному центрі МВС. Просто переходьте на його сайт, вибирайте номер, що вас цікавить, і дивіться, де він знаходиться. Потім звертайтеся для його покупки.

авто номер

Гарні номери з цифровими комбінаціями, що запам'ятовуються, часто замовляють підприємці, політики, зірки шоубізнесу та інші зацікавлені люди. Ефектний номер на автомобілі дозволяє підкреслити високий статус його власника, а також демонструє, що людина має достатньо грошей для покупки такого номера.