Четвер, Тра 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Відьмочка запрошує до школи магії

Понеділок, 7 лютого 2022 року

Які книжкові герої неодмінно сподобаються малечі та зацікавлять її? Звичайно ж, чарівні, овіяні таємничістю персонажі родом з казок, легенд та переказів. Історії про фей, драконів або ж однорогів, особливо у супроводі кольорових малюнків, захоплюють та приваблюють крихітних читачів. Україна славиться своїм розмаїтим міфологічним світом, тож письменник Василь Федієнко вирішив залучити вітчизняних та «імпортних» фантастичних істот до своїх творів.

доброзичлива відьмочка

В результаті з’явилась ціла серія дитячих книжечок «Чарівний світ». Створені ці оригінальні книги для дітей 2 років. Барвисті сторінки залюбки готові «взаємодіяти» з малюками: окрім кумедних віршиків та яскравих ілюстрацій дитячу увагу привернуть різноманітні рухомі елементи. Адже крихітним пальчикам так і кортить щось шкрябати, цупити, одним словом, перевіряти на міцність.

доброзичлива відьмочка

Маленька та доброзичлива відьмочка довірить малятам секрети магії та надасть можливість розім’яти ручки. Для того, щоб заволодіти чарівничою майстерністю потрібно виконати нехитрі, але цікаві маніпуляції: потягнути за спеціальні стрілочки, покрутити кружечок тощо. Крібле, крабле, бумс! Ось і вийшло начаклувати кота, опанувати польоти на мітлі та зварити зілля. Також особливої ціни в дитячих (а надто в дівчачих) очах виданню додають мерехтливі блискітки на палітурці.

Строката компанія

Василь Федієнко Відьмочка — це не єдиний твір автора про дивовижних мешканців казок. Знайомства з дітлахами нетерпляче чекає ціла чарівна команда:

  • Дракончик — зовсім не страшне, а миле казкове створіння. Правда, він дихає полум’ям, але то напевне від палкого бажання швидше знайти собі друзів. Цей крилатий веселун, як і відьмочка, охоче розповість про себе і покаже розкішний палац, який він надійно охороняє.
  • Однорожок та його прудкий підводний побратим морський однорожок хоч і належать до різних стихій, проте мають спільну рису: осяйний ріг, що переливається всіма кольорами веселки, не вийде купити навіть у чарівній крамниці. Ці незвичайні тваринки дуже симпатичні та знаються на веселощах.
  • Русалонька — співоча крихітка, яка влаштовує під водою справжнісінькі концерти, познайомить дітвору з таємничим світом морських глибин. Маючи замість ніжок блискучий хвостик (що поробиш, така вже ціна за вміння вправно плавати й пірнати), це дівча спритно мчить водними просторами.
  • Феєнька — крихітна чарівниця вміє викликати дощ та веселити своїх знайомих, тому разом з нею нудьгувати не доведеться!

Отже, якщо у вашій родині зростає допитливий карапуз віком від двох років та старше, спробуйте йому купити книгу Відьмочка та не забудьте про інших незвичайних істот з «Чарівного світу», вони точно знають, як розважити дітлахів. На яскравих сторінках неодмінно знайдеться чимало цікавинок для крихітних читачів, яким доведеться на славу потрудитися, рухаючі деталі сторінок.

доброзичлива відьмочка

Від шнурівочки до математики

Українська дітвора вже давно знайома з творчістю пана Федієнка: разом з його творами та посібниками юні читачі розважаються, навчаються й розвиваються. Взагалі, книги автора можуть супроводжувати дитину на всіх етапах її розвитку: від простого розглядання ілюстрацій і перших невмілих дій зі шнурівочкою до шліфування певних навичок та вмінь, необхідних для успішного навчання. Видавництво Школа пропонує багатий вибір робіт Василя Віталійовича: розвивальні книжки на картоні, прописи, блокноти-мотиватори та знаменитий буквар «Читайлик», а також навчальні видання, що допоможуть опанувати математику, англійську мову, малювання, скоректують вимову, відмінно потренують пам'ять і мислення.

Тим, кому бракує часу на походи до книгарень, в пригоді стане інтернет-магазин schoolbook, цей ресурс містить детальну інформацію про асортимент друкованої продукції, відгуки й повідомлення про поточні акції та знижки. Ознайомитися з нашою продукцією можно за посиланням https://schoolbook.com.ua/.