П'ятниця, Тра 27, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Жіночий спортивний костюм: кілька слів про його правильний вибір

Неділя, 23 січня 2022 року

Всупереч своїй назві спортивні костюми призначені не тільки для занять спортом. Це насамперед зручний одяг для повсякденного носіння, а деякі люди навіть надягають його на роботу (якщо це не суперечить правилам підприємства).

жіночій одяг

Чому жіночий спортивний костюм ідеально підходить для носіння щодня

Спортивні костюми є практично в кожному великому інтернет-магазині жіночого одягу, це дуже потрібні товари. Такий одяг ідеально підходить для повсякденної ролі, тому що:

  • в ньому зазвичай немає нічого зайвого: масивних декоративних елементів, безглуздих вставок, непотрібних мотузок та інших елементів, які не несуть жодної практичної користі. Тому спортивний костюм максимально зручний, у ньому легко рухатися, і ніщо не сковуватиме руху. А це найважливіші якості одягу для носіння щодня;
  • спортивний костюм універсальний. Його можна використовувати як практичний домашній одяг, одягати його для походу за покупками або для вилазки на природу, перед катанням на велосипеді та прогулянкою. Він відмінно поєднується з кросівками, кедами, сліпонами та іншим зручним взуттям;
  • хороші спортивні костюми шиються з якісних тканин, які добре пропускають повітря та не заважають шкірі дихати. А це важливо не лише під час інтенсивного тренування, а й на звичайній прогулянці гарячим літнім днем.
Костюм з м’якого велюру

Для вибору стильного та зручного жіночого спортивного костюма вирушайте за покупками до інтернет-магазину жіночого одягу від виробника AKSAN-STORE. Це великий виробник одягу, який добре знайомий багатьом українським модницям.

спортивный костюм

На що дивитись при виборі спортивного костюма?

Ще перед походом по магазинах подумайте над тим, костюм якого кольору ви хотіли б купити. Це допоможе вам вибирати одяг швидше та не робити зайвих примірок.

Костюм жіночій

При огляді костюма відразу звертайте увагу на його шви. Одяг повинен бути прошитий міцними, не дуже тонкими нитками. На швах не повинно бути ділянок, де нитки стирчать назовні петельками.

спортиний костюм

Хороший спортивний костюм повинен бути м'яким та еластичним, приємним на дотик. Проведіть рукою з вивороту штанів або куртки. Якщо ви зазнаєте навіть найменших неприємних відчуттів при цьому, то шукайте інший костюм.

Довжина штанів повинна бути такою, щоб штани не опускалася нижче за п'яти. Занадто довга штанина заважатиме, її доведеться підшивати. Те саме стосується і рукавів. Пояс штанів не повинен сильно перетискати шкіру, але й дуже вільний пояс – це також не добре.