Четвер, Тра 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Широкоформатний друк — сольвентний, екосольвентний та УФ. У чому різниця?

Четвер, 10 березня 2022 року

Широкоформатний друк дозволяє створювати дуже великі відбитки. Подібно до струминного принтера, але в набагато більшому масштабі, вона розпорошує чорнило на вибрані матеріали для отримання якісних відбитків з бездоганною деталізацією.

Широкоформатний друк

Метод незамінний для білбордів, банерів, плівок для обклеювання транспорту. Сучасне обладнання дозволяє створювати відбитки на різних матеріалах:

  • папері;
  • банерної тканини;
  • різних плівках;
  • тентової тканини.

Компанія «Фабрика реклами» пропонує широкоформатний друк у Львові. Нанесення зображень можливе сольвентним, екосольвентним та УФ печаткою. Замовити послугу можна за адресою: м. Одеса, вул. Б. Хмельницького, 24, або за телефонами: (048) 798-21-11, (048) 702-21-11.

Різні технології друку

Для нанесення великих зображень використовується три основних види друку. Кожен з них має свої переваги та відмінні риси.

Ультрафіолетова технологія

В основі цього способу лежить процес затвердіння чорнила під дією інтенсивного ультрафіолетового світла. В результаті цього процесу чорнило утворюють міцну плівку, стійку до стирання, хімічних речовин і вологи. Фарба має відмінну адгезію, тому ультрафіолетовий друк підходить для різних матеріалів - паперу, плівок, текстилю.
УФ-друк відрізняється високою швидкістю. Фарба продається в готовому для використання вигляді, немає необхідності використовувати розчинник. Чорнило швидко сохне, тому метод використовують для створення великих тиражів.

Сольвентна технологія

У цьому методі традиційне водне чорнило замінено чорнилом на основі пігментних розчинників. Це один із найпопулярніших способів, що дозволяє наносити зображення на необмежену кількість поверхонь. Відбиток стійкий до атмосферних впливів, зокрема ультрафіолетового випромінювання. У процесі друку фарба проникає у структуру матеріалу та застигає. Рекламна продукція не потребує додаткового захисту від вологи та світла. Вироби прослужать щонайменше 3 роки.

У сольвентного методу є і істотний недолік - чорнило на основі розчинника токсичне, має неприємний різкий запах. Крім того, зображення мають не найвищу чіткість та деталізацію. Сольвентна технологія підходить для створення зовнішньої реклами, але не підходить для інтер'єрних матеріалів. Їх використовують наступний метод.

Широкоформатний друк

Екосольвентна технологія

Цей вид багато в чому схожий на сольвентну технологію — фарба проникає в структуру матеріалу струминним способом. Головною відмінністю є чорнило. Вони містять значно менше ЛОС (летючих органічних сполук), не мають різкого запаху та безпечні для навколишнього середовища. Така фарба підійде для друку на інтер'єрних матеріалах.
Ще одна перевага екосольвентного методу – чіткіші та деталізовані відбитки.

Чому варто вибрати широкоформатний друк?

Широкоформатний друк допоможе вивести бренд на новий рівень і зробити його більш помітним. Це ефективний маркетинговий метод, що дозволяє уявити ім'я компанії на ринку за допомогою рекламних щитів, банерів, наклейок, вивісок та багато іншого.

«Фабрика реклами» в Одесі пропонує широкоформатний друк для внутрішнього та зовнішнього використання. Сучасні принтери під керівництвом досвідчених співробітників нанесуть зображення на тканинні банери, пластик, плівку чи папір.