Неділя, Лип 3, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що обрати: кавоварку чи кавомашину

П'ятниця, 18 лютого 2022 року

Відмінності між кавоваркою та кавомашиною

Щоб насолоджуватися ароматною кавою і витрачати на її приготування мінімум часу, потрібно мати гарну кавомашину або кавоварку. Адже для варіння кави в турці не завжди є час, а розчинний напій подобається далеко не всім. Щоб вибрати той апарат, який краще за інших підійде для вашого дому або офісу, в першу чергу потрібно знати про принципові відмінності між кавоваркою та кавомашиною.

кавомашина

За допомогою кавоварки можна варити тільки мелену каву, тому разом з нею вам доведеться купувати ще й ручну або електричну кавомолку. Кавомашина ж дозволяє варити і мелену каву, і напій із зерен, які пристрій сам і подрібнює. Тобто приготування напою за допомогою кавоварки майже не вимагає втручання людини на всіх етапах, починаючи від помелу і закінчуючи розливом кави в чашки або стаканчики.

кавоварка

Хороші кавоварки та кавомашини коштують досить дорого, проте ви відчуватимете себе в кав'ярні чи ресторані. Дім Кави пропонує широкий асортимент якісних кавомашин і кавоварок від світових виробників, таких як De'Longhi, Saeco, Gaggia, Spidem, Elektra, Schaerer, Mazzer, Bravilor Bonamat, Dalla Corte, Macap, Ditting. Дім Кави пропонує своїм покупцям залу для дегустації. Окрім продажу, компанія надає також послуги з ремонту та сервісного обслуговування такої техніки.

кава

Основні критерії вибору кавового обладнання

Якщо ви можете приділити достатньо часу на помел зерен та приготування кави, то купуйте недорогу та просту у використанні кавоварку. Якщо ж обладнання купується для офісу або для дому дуже зайнятої людини або великого поціновувача кави, то краще віддати перевагу кавомашині. Серед головних критеріїв, на які варто звертати увагу при виборі моделі — кількість порцій напою, що одночасно готуються, можливість варити різні види кави, наявність додаткових функцій.

кавомашина

Максимальною продуктивністю відрізняються машини, які можуть підключатися до водопроводу. Вони беруть із нього воду, очищаючи її, і використовуються в офісах великих компаній, у закладах громадського харчування та інших місцях, де за день потрібно приготувати багато порцій напою.

Найбільш зручні у використанні моделі із сенсорною панеллю управління, що дозволяють задавати різні параметри приготування напою. Наприклад, можна готувати еспресо різної міцності, оскільки уподобання людей можуть сильно відрізнятися. Такі машини майже повністю замінюють людину при варінні кави, і для отримання чашки улюбленого напою потрібно буде натиснути лише кілька кнопок.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст та думки, викладені у статтях зі знаком Ⓟ.