ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Покинуті на час пандемії приміщення перетворюються на камери схову (ФОТО)

Велика Епоха
Фото: Stuf Storage

Під час пандемії багато офісів і ресторанів в американських містах закрилися і стали нікому не потрібними. Цим уміло скористалася команда компанії Stuf.

Порожні приміщення було вирішено переробити на склади індивідуального зберігання. Це гарне рішення для їх корисного використання. Завдяки організації складу приміщенням починають користуватися та доглядати його, а люди отримують місця для зберігання речей поза домом.

Фото: Stuf Storage

Сьогодні компанія вже має офіси у низці великих міст США, у тому числі й у Нью-Йорку. Є плани розширювати географію діяльності і далі. Для облаштування складів підходять будь-які порожні приміщення: гаражі, офіси і навіть підвали. Усього за 3 тижні співробітникам компанії вдається обладнати у них сталеві автоматизовані бокси складів індивідуального зберігання.

Перший склад, створений компанією, знаходиться у Брукліні. Раніше у будівлі знаходився ресторан, який зрештою закрився. Загальна площа приміщення складає 140 квадратних метрів. Усього за 5 місяців новий склад, влаштований на місці ресторану, був завантажений на 90%. Далі було відкриття аналогічного складу в Сан-Франциско, ось тільки його площа була в 10 разів більшою.

Фото: Stuf Storage

Родзинка Stuf полягає в тому, що для облаштування складів індивідуального зберігання компанія не зводить нових будівель. Натомість просто займаються порожні, які нікого більше не цікавлять. Таким чином економиться час, адже обладнання складу в уже готовому приміщенні відбувається значно швидше, ніж будівництво нової будівлі. А покинуті приміщення отримують нове життя та належний догляд, а не перетворюються на похмурі «печери» на міських вулицях.

Подібна бізнес-ідея дуже вдала, адже після декількох тижнів роботи команди приміщення, яке не приносило жодного прибутку, перетворюється на склад, у який люди можуть здати на зберігання свої речі. Це гарний приклад того, як на практично порожньому місці можна створити процвітаючий бізнес, вміло використавши наявні ресурси, які не оцінені іншими.

Читайте далі:

Стартап пропонує побутову хімію на розлив, щоб скоротити використання упаковки в Мумбаї

Покинуті замки-близнюки в місті «під копірку»