Четвер, Тра 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Про вигідну купівлю автомобіля в лізинг

Неділя, 20 лютого 2022 року

Якщо у вас немає достатньо грошей, щоб купити автомобіль і розрахуватися за нього відразу ж, розгляньте варіант його покупки в лізинг. Сьогодні автолізинг в Україні стає все популярнішим, хоча населення ще недостатньо добре ознайомлене з цією послугою. Але ситуація поступово виправляється. Для того, щоб придбати автомобіль у лізинг, вже сьогодні можна звертатися до компанії Winner Leasing.

авто у лізинг

Що там у Європі?

У європейських країнах це дуже популярний спосіб купівлі автомобілів. Статистика каже, що так купується близько 30% усіх автомобілів, які їздять дорогами Європи. А це говорить про те, що європейці вже давно оцінили переваги лізингу, добре освоїли цей спосіб покупки машин та добре розуміють його вигоду. Варто очікувати, що в Україні він теж незабаром набуде такої самої популярності.

авто у лізинг

Як це працює

По суті, все це довгострокова оренда машини, після якої її можна залишити собі. Весь процес придбання автомобіля у такий спосіб виглядає так:

  • покупець знаходить автомобіль або ж звертається до лізингової компанії, яка і шукатиме машину;
  • між покупцем та компанією укладається договір, після чого потрібно внести авансовий платіж за автомобіль;
  • компанія купує автомобіль та надає його у користування своєму клієнту. Термін використання показується у договорі;
  • протягом цього терміну покупець вносить лізингові платежі;
  • коли термін користування автомобілем та внесення платежів закінчується, то автомобіль або стає майном орендаря, або ж повертається до лізингової компанії. Все залежить від умов конкретного договору.
авто

Якщо автомобіль потрібно використовувати для комерційних цілей, то найвигідніше оформляти оперативний лізинг. Автомобіль передається в оренду клієнту на певний термін. Коли він закінчується, машина повертається компанії. Такий вид лізингу є популярним серед таксистів. Після того, як договір перестає діяти, можна знову стати клієнтом компанії, орендувавши інший автомобіль на певний термін. Так можна міняти машини багато разів.

лізинг авто

А ось за фінансового лізингу автомобіль після закінчення передбаченого терміну стає майном орендаря. Тобто це оренда машини, після якої її можна викупити та залишити собі. Якщо вам потрібна машина для власних потреб, то вигідніше скористатися саме таким варіантом лізингу.