ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Нам військові люди з чужими прапорами на нашій території не потрібні», — Зеленський

Велика Епоха
Президент України Володимир Зеленський. (SERGEI SUPINSKY/AFP via Getty Images)

Президент України Володимир Зеленський не бачить шансів вступу своєї країни до НАТО. "Ми як країна хотіли б вступити в НАТО, йшли до цього роками, але процес не просувається", — сказав він. На це є причини.

«Не лише Росія проти приєднання України. У цій позиції Москву підтримують окремі члени НАТО». Це «таємниця, відкрита всім». Він не називатиме ці країни, тому що все ще сподівається на їхню підтримку, сказав Зеленський.

«Нам нелегко з цими сусідами, і ми не хочемо ні ризиків, ні дипломатичних суперечок», — додав президент.

Українці самі повинні вирішити, чи приєднуватись до них, ясно дав зрозуміти Президент. Проте на цей час референдум взагалі не має сенсу. Є запрошення від НАТО, але немає тимчасової перспективи.

Зеленський: Солдати від союзників в Україні не потрібні

Крім того, на тлі напруженості у відносинах із Росією президент України виступив проти військових союзних держав у його країні. «Нам військові люди з чужими прапорами на нашій території не потрібні. Ми цього не просимо», — сказав він українському сайту РБК. «Інакше дестабілізація буде в усьому світі».

Україна «Ми не хочемо давати зайвий привід РФ говорити, що у нас тут бази і що їм треба себе "захищати"», – сказав Зеленський. «Але ми хочемо все інше», — додав він, маючи на увазі фінансову підтримку та постачання зброї із західних країн.

Президент США Джо Байден категорично виключив відправлення американських солдатів до України. Деякі держави-члени НАТО, такі як Великобританія, розпочали виведення своїх військових, дислокованих в Україні, які навчали там українських солдатів.

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH