ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Тулсі Габбард: Байден хоче, щоб Росія напала на Україну - це вигідно військово-промисловому комплексу

Велика Епоха
Президент США Джо Байден та Володимир Путін. Напруженість в українському конфлікті зростає. (MANDEL NGAN, MIKHAIL METZEL/SPUTNIK/AFP via Getty Images)

Колишній член палати представників конгресу та екс-кандидат на пост президента США Тулсі Габбард дала інтерв'ю FoxNews. Вона бачить у поведінці уряду США та НАТО явну зацікавленість у збройному конфлікті з Росією в Україні.

Колишній конгресмен заявила в інтерв'ю FoxNews, що уряд США хоче спровокувати війну у конфлікті України з Росією. В результаті США та НАТО запровадять «драконівські санкції» та «встановлять там холодну війну».

«Військовий інтерес існує»

Габбард сказала, що таким чином уряд США зможе розширити свій військово-промисловий комплекс і отримати набагато більшу фінансову вигоду, ніж у війні проти Аль-Каїди. США та НАТО могли б легко запобігти війні, погодившись з тим, що Україна не може вступити до НАТО. За словами Габбард, не роблячи цього, вони показують, що дуже зацікавлені у війні.

«Підпалювачі війни з обох сторін у Вашингтоні створили цю напруженість», — зазначила Габбард.

Колишня конгресвум пояснила, що за це заплатять американський, український та російський народи. Це підірве національну безпеку США. Єдиним переможцем, за її словами, буде воєнно-промисловий комплекс.

«Захищати демократію» просто аргумент?

Габбард пояснює, що аргументом, що часто згадується, на користь втручання уряду США є забезпечення демократії. США мають захищати Україну як демократію. Весь цей час вони заохочували недемократичні дії у Києві. Наприклад, закриття критично налаштованих телеканалів та ув'язнення лідера опозиційної партії.

«Мені важко уявити, щоб президент Байден або будь-хто ще серйозно говорив: «Ми захищаємо демократію». Причина цього в тому, що наш власний уряд публічно підтримав ці авторитарні дії президента України, у той час, як він усунув політичну опозицію... це нагадує деякі речі, які ми, на жаль, спостерігаємо і тут», — сказала Габбард.

Білий дім б'є на сполох

Джейк Салліван, радник національної безпеки в кабінеті Джо Байдена, заявив минулого тижня пресі, що війна в Україні неминуча. Він закликав усіх громадян США, які зараз перебувають в Україні, якнайшвидше покинути країну. Росія неодноразово заперечувала, що має намір напасти на Україну.

Нині в Україні перебуває понад 300 військовослужбовців США. Росія з осені минулого року розмістила військові частини на кордоні з Україною.

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH