Четвер, Тра 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Квартири на різних поверхах: яке житло вибрати?

Неділя, 20 лютого 2022 року

При покупці квартири краще звертати увагу на новобудови, а не на вторинне житло. У нових багатоповерхівках рівень комфорту незрівнянно вищий. Для прикладу можете подивитися хоча б на квартири у житловому комплексі "Паркомісто", що знаходиться у Києві. Ось посилання для ознайомлення https://parkovemisto.com/ua/kvartiry/flats/. Хоча при купівлі житла велике значення має поверх, на якому знаходиться квартира.

Паркомісто

Перші поверхи

Ось головні переваги квартири, розташованої на 1 або 2 поверхах:

  • якщо раптом зламається ліфт, то вам не доведеться довго підійматися до своєї квартири сходами та витрачати на це сили;
  • з цієї ж причини в квартиру простіше заносити будматеріали для ремонту, меблі та важкі сумки з покупками;
  • живучи у такій квартирі, можна взагалі не залежати від ліфта. А це економія часу, хоч і невелика.

Але є у таких квартир і недоліки. Наприклад, вони є доступнішими для злодіїв. Тому при покупці житла на нижньому поверсі найкраще замовити встановлення ґрат на вікнах або охоронної сигналізації.

Паркомісто

Середні поверхи

Квартири, розташовані на середніх поверхах, зазвичай користуються найбільшою популярністю серед покупців житлової нерухомості. Переваги такого житла такі:

  • квартира на одному із середніх поверхів з усіх боків оточена іншими квартирами (звісно, ​​якщо вона не кутова). А це означає, що у кімнатах зберігається більше тепла. Тому використання опалювальної системи у такій квартирі буде максимально економним;
  • до таких квартир вже складніше дістатися злодіям (якщо вони задумають забратися у квартиру через вікно);
  • у вікна проникає більше сонячного світла, аніж у квартирах на нижніх поверхах. Адже перед вікнами будуть лише верхівки дерев, що ростуть поряд із будинком.
Двокімнатна квартира

Верхні поверхи

Такі квартири також мають кілька переваг. Серед них:

  • гарний вигляд, що відкривається із вікон. Особливо це стосується квартир, що знаходяться на останніх поверхах висотних житлових будинків;
  • квартира на останньому поверсі найкраще підходить для спокійного проживання. Причина проста: зверху вже просто немає квартир, мешканці яких могли б потривожити ваш спокій;
  • квартиру на останньому поверсі ніхто не заллє (крім хіба що самого власника житла). Ризик аварійної ситуації буде мінімальним.
Трьохкімнатна квартира

Але якщо зламається ліфт або будинок буде знеструмлений, то пішки добиратися до квартири на верхньому поверсі буде складно. Зважте на це, вибираючи житло для покупки.