ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Медведєв та Володін розкритикували допомогу США Україні

Велика Епоха
Дмітрій Медведєв. (Sputnik/Yulia Zyryanova/Pool via REUTERS )

Колишній президент Росії Дмітрій Медведєв у середу звинуватив Сполучені Штати у веденні "проксі-війни" проти Росії, після того, як Палата представників схвалила пакет допомоги Україні на суму 40 мільярдів доларів, і заявив, що економіка США постраждає.

Написавши в месенджері Telegram, Медведєв заявив, що законопроєкт, схвалений Палатою представників у вівторок — це бажання "завдати тяжкої поразки нашій країні, обмежити її економічний розвиток та політичний вплив у світі".

Медведєв сказав: "Не вийде. Швидше зламається їх друкарський верстат, за рахунок якого Америка постійно збільшує свій і так надмірно роздутий державний борг".

Медведєв, який обіймає посаду заступника голови Ради безпеки Росії, після звільнення з посади прем'єр-міністра в січні 2020 року, також звинуватив американську владу в "русофобії" через "шалені" ціни на американське паливо та продукти харчування.

Також у Telegram спікер Держдуми Росії В'ячеслав Володін звинуватив Вашингтон у використанні пакету допомоги для «заборгованості» України та у привласненні зернових запасів країни замість оплати.