ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Українська піаністка виконала для біженців на вокзалі "What a Wonderful World"

Велика Епоха

Коли світ перекинувся з ніг на голову, іноді важко згадати про хороше. Але музика має дивовижну силу піднімати настрій і нагадувати нам про необхідність сподіватися. Одна майстерна піаністка скористалася можливістю поділитися своїм музичним талантом із біженцями біля залізничного вокзалу у Львові, Україна. На відзнятому відео чути чудову мелодію пісні "What a Wonderful World", яка звучить, поки біженці рятуються від війни.

Публикация от УКРАЇНОМОВНА ВЕДУЧА/РЕПЕТИТОР (@olya_olyusia)

Таємнича піаністка — місцева мешканка Ольга Нечипорчук. Вона каже, що щодня ходить на станцію і вважає цей маленький вчинок своїм внеском у опір військовому вторгненню. Із того часу, як вона почала грати, сотні людей підійшли до неї (і до друзів, з якими вона грає), щоб подякувати за бадьорі мелодії.

Зусилля музикантів зворушили людей у ​​всьому світі. Відео з імпровізованим виконанням Нечипорчук пісні "What a Wonderful World" набрало понад 3 мільйони переглядів у Твіттері з того часу, як їм поділився Ендрю Маршалл, лауреат Пулітцерівської премії та спеціальний кореспондент агентства Рейтер.

У коментарях багато людей говорили про те, що їх до сліз розчулив цей виступ.

"Кумедно... дивишся тиждень жахів, а потім через таку дрібницю течуть сльози", — поділився один із користувачів Twitter.

"Які чудові люди українці, — написав інший. — Їхній дух, їхня мужність, їхня хоробрість і сила надихають усіх нас".

Пальці піаністки пристрасно танцюють по клавішах, і лише кілька людей зупиняються, щоб послухати чи записати її гру. Але знайома мелодія набуває нової краси, коли в період хаосу та безладдя звучить її обнадійливий приспів. Кожна нота нагадує про те, що навіть коли все здається похмурим, світ залишається чудовим місцем, сповненим чудес та надій.

За всіх великих подвигів мужності та самовідданості, які забезпечують фізичну безпеку та благополуччя людей у ​​важкі часи, саме такі маленькі вчинки, як цей, піднімають людей та дають їм сили йти далі.

Ресурс My Modern Met також запрошує небайдужих відвідати сторінку nytimes.com, щоб дізнатись, як надати підтримку людям в Україні.

Читайте далі:

Художники світу створюють зворушливі мурали на підтримку України