ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Президент Зеленський: Я залишаюся тут, у Києві. Я не ховаюсь і нікого не боюся

Велика Епоха
Володимир Зеленський. (Ukrainian Presidency/Anadolu Agency/Getty Images)

Президент України Володимир Зеленський передав українцям у новому відеозверненні у вівторок вранці, що не покине Київ, попри бойові дії, що продовжуються, тоді як росіяни оголосили, що у вівторок припинять обстріли в Києві, Сумах, Харкові, Чернігові та Маріуполі для евакуації мирних жителів.

Нагадуємо, вівторок – тринадцятий день війни в Україні.

«У Києві вечір. Наш офіс — вечір, понеділок. Ви знаєте, ми казали, що понеділок – важкий день. Війна по всій країні, тому щодня понеділок. Сьогодні 12 день. 12-й день, 12-а ніч битви.

Все на своїх місцях: я у Києві, моя команда зі мною. Територіальна оборона на землі, чергові на позиціях, наші герої лікарі, рятувальники, транспортники, дипломати, журналісти, ми всі на війні.

Ми всі робимо свій внесок у нашу перемогу, яка обов'язково відбудеться. Силою нашої зброї та нашої армії, силою нашого слова та нашої дипломатії, силою духу.

Погляньте на нашу країну сьогодні: кожна людина захищає себе, навіть якщо вона не має зброї, але це наш народ, у нього є мужність і гідність, і сила вийти на вулицю, щоб сказати: я тут, це моя земля, і я не відмовлюся від них, мого міста, моєї громади, моєї України.

Кожен українець, який протестує проти окупантів учора, сьогодні й протестуватиме завтра — герой.

Тепер я маю намір сказати вам одну річ: я залишаюся тут. Я живу у Києві, на вулиці Банковій. Я не ховаюся і нікого не боюся, і хоч би скільки нам це коштувало, ми переможемо у цій своїй вітчизняній війні», — заявив президент України у відеозверненні.