ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Експерт з подорожей Рік Стівс став на бік України та скасував тури Росією

Велика Епоха
Фото: Rick Steves Europe

Протягом 40 років автор книг про подорожі та телеведучий Рік Стівс допомагає американцям досліджувати світ. А тепер він нагадує їм, що важливо враховувати, яким урядам вони допомагають, коли витрачають зароблені своєю працею гроші за кордоном. На тлі вторгнення Росії в Україну Стівс скасував усі тури 2022 року, які містили відвідування Росії, повідомляє My Modern Met.

У письмовій заяві Стівс назвав причиною свого рішення "агресивні дії Росії" та "смерть, страждання і економічні потрясіння, які вони завдадуть людям в Україні та, принаймні, опосередковано, за її межами".

Рік Стівс проводить тури по всьому континенту і зазвичай додає зупинку в Санкт-Петербурзі у свій тур "Найкраще з Санкт-Петербурга, Таллінна та Гельсінкі за 9 днів". За словами представника компанії, цей маршрут мав розпочатися у травні та був розпроданий до вересня.

Фото: Rick Steves Europe

Хоча мета турів Стівса — допомогти американцям зрозуміти інші культури, він нагадує нам, що вони також вкладають гроші в економіку будь-якої країни:

"Коли ми привозимо мандрівників до іншої країни, ми також привозимо їхні долари — долари, які підтримуватимуть агресію Путіна".

Рішення Стівса збігається з рішенням інших великих компаній, які відмовляються від бізнесу з Росією, що поряд із санкціями ставить країну в дедалі більшу економічну ізоляцію.

Стівс також зазначив, що компанія продовжить стежити за тим, що відбувається в Європі. Враховуючи географію Європи, цілком можливо, що в залежності від розвитку подій можуть бути змінені й інші тури.

Проте Стівс також дає зрозуміти, що він продовжуватиме подорожувати і закликає інших американців робити те саме.

"Трагічна реальність, що розгортається в Україні, лише нагадує мені про те, як важливо для американців продовжувати подорожувати і робити це так, щоб ми ставали найкращими та активнішими громадянами нашого світу".

Храм Спаса-на-Крові у Санкт-Петербурзі. Фото: scaliger/Depositphotos