ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Міла Куніс та Ештон Катчер зібрали кошти для українських біженців на суму понад 6,8 млн доларів

Велика Епоха
Актори Ештон Катчер та Міла Куніс на другій грі фіналу НБА 2016 року, в Окленді, Каліфорнія, 5 червня 2016 року. (Ezra Shaw/Getty Images)

Голлівудська пара Ештон Катчер та Міла Куніс зібрала понад 6,8 млн доларів станом на п'ятницю, наступного дня після створення сторінки GoFundMe для пошуку гуманітарної допомоги для українських біженців.

Куніс народилася у Чернівцях, Україна, у 1983 році, а переїхала до США у 1991 році.

"Я завжди вважала себе американкою, гордою американкою... Але сьогодні я як ніколи пишаюся тим, що я українка", — сказала Куніс у відео.

«Події, що розгорнулися в Україні, є руйнівними. У цьому світі немає місця для таких несправедливих нападок на людство».

Катчер, який сидить поруч із Куніс на відео, сказав, що кошти будуть використані для надання житла біженцям, які постраждали від вторгнення Росії та гуманітарної допомоги українцям.

«Головна проблема зараз — це логістика. Нам потрібно отримати житло, і нам потрібно доставити запаси та ресурси в цей район», — сказав Катчер. «І я ніколи так не пишаюся тим, що одружився з українкою».

Два актори, які одружилися у 2015 році, погодилися взяти участь у пожертвуваннях на суму до 3 мільйонів доларів, а кінцева мета — зібрати 30 мільйонів доларів. Вони співпрацюють із сайтами короткострокового житла Airbnb.org та Flexport.org, які організують доставку гуманітарної допомоги біженцям.

За матеріалами The Epoch Times USA