ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Компанію «Газпром» вигнав з лондонської штаб-квартири власник будівлі через вторгнення Путіна в Україну

Велика Епоха
Компанію «Газпром» вигнав з лондонської штаб-квартири власник будівлі через вторгнення Путіна в Україну

Британська фірма повністю належить до німецької дочірньої компанії «Газпрому».

Російський енергетичний гігант «Газпром», контрольований державою, був вигнаний зі своїх центральних офісів у Лондоні після російського вторгнення в Україну.

Власник компанії British Land Co заявив, що договір оренди приміщень, який «Газпром» орендує біля Ріджентс-парку, має завершитися у 2025 році, але натомість він хоче розірвати договір «якнайшвидше».

«Це термінова, складна ситуація, і ми продовжимо розглядати всі доступні нам заходи, залишаючись при цьому в повній відповідності до вимог санкцій», — йдеться у заяві British Land.

Власник додав, що він «шокований та засмучений» подіями в Україні.

Ця подія завдає досить серйозного удару по British Land: оскільки «Газпром» входить до топ-10 клієнтів компанії з платної оренди офісної нерухомості. Його платежі перевищують платежі Microsoft, Vodafone та Deutsche Bank.

В цей час «Газпром» займає верхні поверхи будівлі на вулиці Тритон, 20, навпроти парку, поряд із багатьма будинками російських олігархів.

Компанія продає газ, електроенергію та емісії на європейському ринку. У 2020 році вона поставила понад п'яту частину промислового та комерційного газу Великобританії.

У «Газпром M&T» у Лондоні працює понад 450 людей, а розташування його офісів вже давно дозволило фірмі налагодити «відмінні стосунки» з іншими великими фірмами, йдеться на сайті компанії.

Фірма, яка вже повністю належить німецькій філії компанії «Газпрому», відкрила свій перший офіс у Лондоні у 1999 році лише з двома брокерами.

За матеріалами Epoch Times România