ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Бербок пригрозила Путіну новими санкціями через війну в Україні

Велика Епоха

Федеральний міністр закордонних справ Анналена Бербок погрожувала Володимиру Путіну новими санкціями через війну в Україні. «Окрім трьох пакетів жорстких санкцій, про які ми вже домовилися, ми вживатимемо додаткових заходів, спрямованих проти центру влади Путіна», — заявила Бербок у п'ятницю перед консультаціями зі своїми колегами з НАТО та ЄС у Брюсселі. За даними Брюсселя, обговорюються каральні заходи щодо російської нафтогазової галузі.

Після консультацій НАТО в Брюсселі Бербок спочатку хотіла зустрітися зі своїми колегами із семи найбільших промислово розвинених країн (G7) протягом дня. У другій половині дня міністри закордонних справ ЄС зустрілися зі своїми колегами зі США, Великої Британії та Канади. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг також хотів взяти участь.

За словами дипломатів, йдеться про черговий пакет санкцій, які можуть вдарити по ключових галузях газової та нафтової промисловості Росії «Все залишається на столі переговорів», — сказав голова зовнішньополітичного відомства ЄС Жозеп Боррель, який також був присутній на зустрічі НАТО.

За матеріалами The Epoch Times USA