Вівторок, Бер 2, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Великобританія вводить нові закони, щоб обмежити владу соцмереж (ВІДЕО)

Понеділок, 15 лютого 2021 року

Міністр Великобританії Олівер Доуден під час візиту в Королівську академію танцю в Лондоні 12 жовтня 2020 року. Kirsty O'Connor/Pool/AFP via Getty Images

Демократично обрані уряди повинні відігравати певну роль в регулюванні соціальних мереж, заявив міністр Великобританії 18 січня напередодні прийняття нового законопроєкту Великобританії про регулювання кіберпростору.

У статті, опублікованій в The Times, міністр цифровізації, культури, ЗМІ та спорту Олівер Доуден сказав, що останні 10 років багато в чому визначалося силою соціальних мереж.

На думку міністра, «безпрецедентна здатність поширювати ідеї й об'єднувати людей» стала каталізатором «арабської весни» 11 років тому і, можливо, зіграла роль в штурмі Капітолію США 6 січня.

За словами Доудена, новий спосіб, за допомогою якого люди отримують новини та інформацію, дали кільком монополіям в соціальних мережах «величезну владу» формувати погляди людей на світ.

Політик зазначив, що ця влада не завжди застосовується «прозоро або послідовно». Він привів у приклад вилучення користувача президента США Дональда Трампа.

Заблокований акаунт президента США Дональда Трампа у Твіттері» на екрані iPhone в Сан-Ансельмо, Каліфорнія, 8 січня 2021 року. Justin Sullivan/Getty Images

Закон про безпеку в інтернеті

Міністр пояснив, що майбутній законопроєкт Великобританії про безпеку в інтернеті стане першим кроком до розв'язання цієї проблеми.

15 грудня 2020 року уряд Великобританії оголосив про введення нових правил. Технологічні компанії будуть покарані, якщо не зможуть захистити людей від «шкідливого контенту» і захистити свободу слова.

Видалення облікового запису президента США з соцмереж викликало занепокоєння з приводу цензури і проблем безпеки в усьому світі, а глави та політики різних країн засудили цей крок.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...