ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Опитування: Більше третини підлітків в США не хочуть мати дітей у майбутньому

Велика Епоха
Немовля, що спить у ліжечку. (FamVeld/Shutterstock)

Згідно з результатами опитування, більше третини 16–18-річних підлітків заявили, що не хочуть мати дітей у майбутньому, посилаючись на такі проблеми, як зміна клімату та глобальна нестабільність.

Дослідники з Університетського коледжу Лондона (UCL) провели онлайн-опитування учнів старших класів 20 шкіл Англії в період із 10 травня 2021 року до 29 липня 2022 року щодо їхніх намірів стати батьками.

Одна з респонденток сказала, що "світ перебуває у стані занепаду. Уряди корумповані. Навколишнє середовище погіршується... поліпшень немає", тому вона не хоче, щоб дитина приходила у такий світ.

Дівчата бояться вагітності та пологів

У дослідженні також зазначається, що школярки побоюються, що вагітність завдасть "незворотної шкоди їхньому організму", і бояться наслідків пологів для свого психічного здоров'я. Одна з дівчат назвала процес пологів "жахливим". Деякі підлітки заявили, що хотіли б усиновити дітей, щоб уникнути психічного й фізичного стресу, пов'язаного з вагітністю.

"Деякі школярі заявили, що вважали за краще б завести домашню тварину замість того, щоб заводити дітей", — йдеться у звіті.

Також висловлювалися побоювання щодо фінансів, розлучення, зміни клімату та перенаселення.

Підлітки погано поінформовані про народжуваність

Друге дослідження, засноване на результатах опитування й опубліковане в журналі Health Education Journal, показало, що школярі хотіли б отримувати на уроках статевого виховання більше інформації про те, як мати здорову вагітність, а не тільки про те, як її уникнути. Майже половина респондентів заявили, що не знають, коли жінка найбільш фертильна.

Дані Управління національної статистики (ONS), опубліковані в серпні 2023 року, засвідчили, що рівень народжуваності в Англії та Уельсі у 2022 році був найнижчим за останні два десятиліття.

Автор і демограф Пол Морланд у травні 2023 року в інтерв'ю The Epoch Times заявив, що політикам слід боротися з низькою народжуваністю, а не покладати надії на імміграцію, щоб запобігти демографічному колапсу.