ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Суд Москви притягнув до відповідальності дев'ятьох послідовників Фалуньгун, назвавши їх "агентами Держдепартаменту США"

Велика Епоха
Послідовники Фалуньгун у Росії до того, як організацію було оголошено "небажаною".

Фалуньгун у Росії входить до довгого списку "небажаних" організацій. Після початку агресивної війни проти України 2022 року в російські закони було внесено зміни, і тепер навіть проста демонстрація символіки небажаних організацій у соціальних мережах є злочином.

До березня 2023 року російська антикультова група РАТСІРС входила до складу сумнозвісної європейської організації FECRIS. І РАТСІРС, і FECRIS підтримують китайські репресії проти Фалуньгун. Вони також систематично заперечують злочинну практику видаляння органів, жертвами якої в Китаї стають практикувальники Фалуньгун та інші люди, незважаючи на те, що цей злочин проти людяності було двічі визнано й засуджено Європейським парламентом.

Російські прокурори й суди після початку війни проти України прийняли теорію FECRIS про те, що вбивства заради органів, які схвалюються вищим керівництвом Китаю — це міф.

Послідовники Фалуньгун у парку, Росія.

2 лютого Симонівський районний суд Москви оголосив про притягнення до відповідальності дев'ятьох послідовників Фалуньгун.

Крім того, що вони є активними членами "небажаної" організації, їх переслідують за поширення інформації про видаляння органів у Китаї "за вказівкою своїх кураторів із Держдепартаменту США".

Таким чином, підтверджується, що обговорення питання про злочини проти людяності в Китаї заборонено в Росії. Настали часи, коли ніщо не повинно порушувати союз двох геноцидних режимів — путінського і Сі Цзіньпіна.

За матеріалами BITTER WINTER