Четвер, Вер 24, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Хто насмітив — розкаже номер на упаковці: вимога фермерів Великобритані

Субота, 18 липня 2020 року

Британським фермерам набридло, що автомобілісти викидають з машин сміття на їхні поля. Тому вони висунули компаніям вимогу: друкувати на упаковці автомобільний номер покупця.

За словами фермерів, їм доводиться витрачати багато часу на прибирання своєї території і вивезення з неї сміття, викинутого з вікон власників авто. Обгортки, стаканчики та інша упаковка становлять загрозу для домашньої худоби: тварини можуть проковтнути їх, що викличе у них проблеми зі здоров'ям. До того ж сміття завдає шкоди дикій природі та створює безлад у сільській місцевості.

Подумати двічі, перш ніж смітити

Фермери вважають, що наявність на упаковці даних клієнта змусить його подумати двічі, перш ніж кидати на землю сміття.

Том Мартін, фермер із Кембріджширу, закликав компанії зупинити безперервний потік сміття. Хоча його ферма знаходиться не біля найжвавішої траси, йому все одно доводиться щодня прибирати те, що накидали із проїжджаючих повз машин. Небезпека в тому, що велика рогата худоба з'їдає все, що їй попадеться. Том говорить, що йому пощастило і на його фермі тварини не ковтали сторонні предмети, проте такі випадки траплялися у інших фермерів.

Як вважає Том, здійснити маркування легко. Технології дозволяють наносити автомобільний номер на упаковку, поки клієнт стоїть у черзі за замовленням. А щоб клієнт не міг знищити позначку, її слід наносити за допомогою ультрафіолетового друку.

Із ним згодні й інші фермери. Наприклад, Веріті Гарретт, скотар із Кента, вважає, що вживання таких заходів допоможе йому заощадити час, який він витрачає на прибирання за іншими людьми. А фермер Майк Ешбі з Оундла вважає, що необхідно притягнути винних (тих, хто викидає упаковку на узбіччя) до відповідальності.

Бути добрим сусідом

Віце-президент Національної спілки фермерів (NFU) Стюарт Робертс підтримав ініціативу й висловив стурбованість щодо незаконних звалищ і сміття, які стали серйозною проблемою для жителів сільської місцевості.

Представник McDonald's заявив, що вони завжди прагнули бути добрим сусідом і дуже уважно й відповідально ставляться до виробництва. За даними, 80% їхньої продукції підлягають вторинній переробці, а на упаковках є чіткі інструкції з утилізації. Окрім того, у всіх ресторанах і на автостоянках мережі швидкого харчування є урни й вивіски, які мотивують покупців правильно розпоряджатися своїм сміттям.

«Ієрархія» сміття змінюється залежно від місцевості: упаковка McDonald's є лідером у Ньюкаслі, KFC викидають найбільше в Шеффілді, тару від риби з картоплею можна зустріти повсюди в Ліверпулі, а Лондон «багатий» на кавові стаканчики.

Читайте далі:

Відвідувачі супермаркету в Англії протестують проти непотрібної упаковки: акція Plastic Attack!

Проблема велосипедів у Китаї: у кожного байка є «темна сторона»

Поєднайте біг і прибирання сміття: як шведський плогінг стає найпопулярнішим видом фітнесу

Comments   

загрузка...