Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У ВООЗ повідомили про відсутність даних у 38 країнах щодо смертності від «Омікрон»

Субота, 4 грудня 2021 року

Чоловіки в захисних костюмах прямують до автобусної зупинки в міжнародному аеропорту Наріта в перший день закритих кордонів для запобігання поширенню нового штаму «Омікрон» на тлі пандемії в Наріті, на схід від Токіо, Японія, 30 листопада 2021 року. (Kim Kyung-Hoon/Reuters)

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) у п'ятницю заявила, що штам COVID-19 «Омікрон» зараз перебуває в 38 країнах, припускаючи, що цей варіант може бути заразнішим, ніж «Дельта».

 

На пресконференції офіційний представник ВООЗ Марія Ван Керкхове сказала, що орган охорони здоров'я ООН спостерігає «наростальні темпи зростання», і «ми бачимо все більше випадків виявлення Omicron».

До цього часу не було зареєстровано жодного випадку смерті у зв'язку з новим штамом COVID-19, повідомив журналістам у п'ятницю інший представник ВООЗ.

«Є припущення про підвищену заразність, але нам потрібно зрозуміти, чи він більш-менш заразний у порівнянні з Delta», — сказав Ван Керкхове. За її словами, штам «Дельта» є домінуючим у всьому світі.

За матеріаламиThe Epoch Times USA

Comments   

загрузка...