Неділя, Січ 23, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Намагайтеся не сміятися над кумедною собакою, яка носить величезні палиці під час прогулянок (ВІДЕО)

П'ятниця, 3 грудня 2021 року

(Надано Моллі Кукес та @tworedretrievers )

Власниця собаки з Шарлотт (Північна Кароліна, США) була дуже здивована, коли побачила як її крихітне цуценя почало носити величезні палиці на прогулянках. Багато з цих палиць були набагато більшими розміром за щеня.

Така поведінка золотистого ретривера, на ім'я Іден стала частиною його особистості та згодом чарівна собака, якій зараз 5 років, отримала прізвисько «Директор філії» від хазяйки собаки Моллі Кукес.

Смішна звичка Іден не тільки сподобалася сусідам Моллі, які посміхалися від побаченого, а й зацікавила інше цуценя, на ім'я Боузер. І тепер ця пара песиків носить палички разом на прогулянках, і це чарівне видовище.

(Надано Моллі Кукес та @tworedretrievers )

Моллі дала притулок Іден. Коли Іден вперше схопила в рот величезну важку гілку дерева під час прогулянки, Моллі подумала, що цуценя не вдасться перенести її.

«На мій подив, вона зробила це!» — розповіла вона The Epoch Times.

«Вона тягнула її з собою на прогулянці. Донині це змушує мене — і нашу околицю — посміхатися щоразу, коли вона несе палиці на прогулянках».

(Надано Моллі Кукес та @tworedretrievers )

Коли в січні 2021 року з’явився інший песик – Боузер, незалежна Іден була не надто задоволена поповненням у сім’ї. Але незабаром вони знайшли ідеальний спосіб подружитися.

«Побачити, як [Іден] ділиться своїми палками з Боузером, було великою подією», — сказала Моллі. «Це ніби вона прийняла його до нашої зграї».

(Надано Моллі Кукес та @tworedretrievers )

Моллі поділилася відеоматеріалами зі своїми цуценятами, які гуляють з палицею, із Power of Positivity у Facebook, і це швидко стало популярним. Здається, користувачі соціальних мереж, як і сусіди Моллі, у захваті від веселої пари песиків.

Моллі описує Іден як «справді розумну дівчину [з] великою покорою». Боузер, який все ще дорослішає, є «цуценятком на липучках», який слідує за нею скрізь і не любить залишатися на самоті. Вона ділиться витівками Ідена і Боузера на сторінках в Instagram і TikTok під назвою Two Red Retrievers (Два червоних ретриверів).

@tworedretrievers

some things never change  #puppy #goldenretriever

♬ night changes - ella

Доводячи, що окрім носіння величезних гілок, також стало популярним відео, на якому одне цуценя тягнеться за тенісним м’ячем через дерев’яну огорожу, а ворота в цей час відкриваються.

Моллі підписала кліп, що викликає сміх, «Урок життя: завжди дивіться ширше».

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...