Неділя, Січ 23, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Жан Жульєн намалював кумедних морських істот на дошках для серфінгу (ФОТО)

Четвер, 2 грудня 2021 року

Художник: Jean Jullien. Фото: Julien Binet

Цікава думка відвідала французького художника Жана Жульєна — він вирішив вручну розфарбувати звичайні дошки для серфінгу, перетворивши їх на кумедні зображення морських тварин. За словами Жана, такі дошки можна використовувати і в якості прикрас, повісивши їх на стіну, або ж користуватися ними за призначенням, тобто підкорювати хвилі.

Художник: Jean Jullien. Фото: Julien Binet

Уся колекція, створена ілюстратором, складається із чотирьох дощок. Одна зображує синього кита, друга — білого тюленя. Дві інші дошки мають менші розміри і зображують рибок з виразними очима, схожими на очі риб з мультфільмів.

Для нанесення малюнків Жан використовував акрилові фарби. Після того, як робота була завершена, їх покрили спеціальним захисним шаром, таким чином закріпивши фарбу і захистивши дошки від зовнішніх впливів.

Художник: Jean Jullien. Фото: Julien Binet

Примітно, що сам художник є не тільки людиною мистецтва, але й завзятим любителем серфінгу. За його словами, він проводить багато паралелей між серфінгом і малюванням, тому серед його робіт багато які пов'язані саме з підкоренням хвиль на дошках.

Розмальовані дошки він називає комбінацією ілюстрацій і звичайних дощок для серфінгу, які в будь-який момент можна використовувати для катання по хвилях. Таким чином, серфінг у роботах Жульєна з'єднується і тісно переплітається з мистецтвом, хоча на перший погляд може здатися, що ці дві сфери поєднати дуже складно.

Художник: Jean Jullien. Фото: Julien Binet

Художник також говорить, що почав займатися серфінгом і малюванням в один і той же час. Напевно, саме тому для нього мистецтво обов'язково асоціюється з катанням на хвилях.

Варто сказати, що популярність до Жана Жульєна прийшла не після створення унікальних розмальованих дощок для серфінгу, а набагато раніше. Після того, як у 2015 році в Парижі сталися теракти, він намалював Ейфелеву вежу, яка знаходиться всередині символу миру. Це зображення стало дуже популярним як символ єдності з містом. Сьогодні художник проживає і працює у столиці Франції.

Художник: Jean Jullien. Фото: Julien Binet

Читайте далі:

Українські художники показують свою майстерність, розписуючи стіни міських будівель

Comments   

загрузка...