ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

EOOS друкує з пластикового сміття триколісні електричні велосипеди (ФОТО)

Велика Епоха
Фото: Studio Theresa Bentz

Дизайнерська компанія EOOS з Австралії здійснила справжній прорив у виробництві електричних велосипедів. Її фахівцям вдалося надрукувати такий транспорт на 3D-принтері, а сировиною для цього послужила викинута пластикова упаковка із супермаркетів.

Триколісний велосипед зі значною вантажопідйомністю назвали ZUV. На ньому може поміститися пара дорослих людей. Розробка був замовлена ​​спеціально для виставки під назвою «Турбота про клімат».

Фото: Studio Theresa Bentz

У електричному велосипеді немає педалей, а двигун розташований на задньому колесі. Для того, щоб зробити один такий транспортний засіб, знадобиться 70 кг непотрібної пластикової упаковки. При покупці його навіть не потрібно відправляти замовнику — в тому випадку, якщо є можливість роздрукувати велосипед безпосередньо на місці.

Фото: Studio Theresa Bentz

Цікаво, що обладнання, яке використовували для друку велосипеда, теж зроблено з відходів. Для його створення застосовували частини промислових роботів, у яких закінчився строк служби.

Фото: Studio Theresa Bentz

Розробники відзначають, що витрати на робочу силу в Європі є високими, тому сьогодні основна маса велосипедних рам виробляється в Азії. В таких умовах керівництво компанії прагне до того, щоб налагодити місцеве виробництво велосипедів ZUV у кожному місті світу. Завдяки цьому вдалося б значно збільшити популярність безпечного для навколишнього середовища електричного транспорту, а також розширити сферу використання непотрібної пластикової упаковки, яка без переробки накопичується на звалищах.

Фото: Studio Theresa Bentz

Чи буде новий велосипед винаходом, повністю вільним від вуглецю, ще належить вивчити. Це буде великою мірою залежати від структури енергії, яка буде використовуватися для зарядки акумуляторів електричного транспорту в різних містах. На це вплине і частка енергії, що одержується з поновлюваних джерел.

У будь-якому випадку створення електричного велосипеда з пластикових відходів є великим кроком до поліпшення якості переробки пластику в усьому світі.

Читайте далі:

Створено будиночок, який можна брати на велосипедну прогулянку