ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Вболівальникам у Великобританії подаватимуть їстівні одноразові стаканчики (ФОТО)

Велика Епоха
Фото: BioBite
На стадіоні Etihad Stadium футбольним фанатам почали пропонувати каву і чай в їстівних чашках. Таким чином керівництво стадіону сподівається зменшити кількість звичайного одноразового посуду, який викидається на звалища після використання. Адже футбольні фанати під час матчів вживають величезну кількість гарячих напоїв, і після цього на стадіоні доводиться збирати багато використаного одноразового посуду. Тож поява їстівних чашок допоможе вирішити цю проблему.
Фото: BioBite

Інноваційні чашки, якими можна закусити каву або чай, створені шотландським стартапом BioBite. По суті, це веганське печиво, зроблене у формі посудини таким чином, щоб в нього можна було наливати рідину.

Боятися того, що така чашка розмокне від напою, не варто. Вона здатна залишатися герметичною протягом цілих 12 годин, так що футбольному фанату точно вистачить цього часу, щоб допити свій напій і після цього закусити чашкою.

Фото: BioBite

Також творці чашок заявляють, що вони будуть залишатися хрусткими протягом 45 хвилин після того, як в них налили напій. Після введення таких чашок на стадіоні вболівальники отримуватимуть ніби готовий комплект для швидкого перекусу.

Їстівні чашки — це нове слово у справі збереження чистоти навколишнього середовища. Адже пластиковий одноразовий посуд переробляється далеко не завжди, він у величезних кількостях просто викидається на звалища. Те ж саме стосується і паперових стаканчиків, у які зазвичай наливають напої на винос. Переробити їх можна, але це пов'язане з певними труднощами, оскільки перед переробкою треба відокремлювати термостійку підкладку, яка є в кожному стаканчику, від паперу. Саме тому винахід їстівних чашок можна вважати дуже актуальним. Адже навіть якщо людина не з'їсть печиво, за неї це можуть зробити тварини (або ж воно просто розкладеться в ґрунті, не заподіявши шкоди природі).

Фото: BioBite

Читайте далі:

Новозеландська авіакомпанія замінила пластикові стаканчики їстівними