Субота, Жов 24, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Ваші ідеальні гаражні ворота

Середа, 23 вересня 2020 року

Які функції виконують ідеальні гаражні ворота? Вони не тільки забезпечують захист приміщення та автомобіля. Такі конструкції являються складовою частиною екстер’єру, гармонійно доповнюючи його. Також вони створюють правильні температурні умови всередині приміщення. Гаражні ворота Станкор поєднують у собі всі риси ідеальних воріт: вони будуть ідеально поєднуватися з фасадом Вашого будинку, а також гарантуватимуть захист Вашого майна.

Замовивши ворота у компанії Станкор, Ви отримаєте міцні, надійні конструкції, які захистять приміщення від несанкціонованого доступу і збережуть встановлений мікроклімат для правильного зберігання автомобіля.

На даний момент на ринку представлені гаражні ворота найрізноманітніших типів. Кожен з них має свої переваги та недоліки. Щоб будь-який із цих видів функціонував стабільно та безперебійно, необхідно правильно їх встановити.

Монтаж готового пристрою ― складний технічний процес з безліччю важливих нюансів. В першу чергу через те, що кожен тип конструкції має свої особливості:

Відкатні ворота

Установка таких моделей проводиться тільки на попередньо підготовлений фундамент. Під час регулювання роликових опор відстань від виїзного отвору до переднього краю воріт має бути не менше 150 мм. Після правильного встановлення опор, монтується полотно воріт, яке в кінці процесу потрібно вирівняти.

Розпашні ворота

Установка гаражних воріт розпашного типу вимагає правильної установки опорних стовпців. Їх необхідно заглибити в землю мінімум на 180 см і забетонувати. Після цього встановлюються каркаси стулок і всі додаткові аксесуари. Наприкінці монтується полотно воріт, при установці якого слід не допустити утворення перекосів.

Секційні ворота

Найскладнішим і найбільш тривалим вважається монтаж секційних моделей. Тут важливо враховувати параметри і розміри отвору. Монтаж проводиться на основі анкерних профільних конструкцій, направляючі яких кріпляться до стелі. Особливу увагу слід приділяти привідному механізму з натяжними тросами.

Підйомні ворота

В цьому випадку необхідно зважати на чималу вагу полотна воріт. Під час монтажу слід надавати особливого значення точності кріплень і надійності направляючих. Якщо в розрахунках буде допущена помилка, гаражні ворота можуть перекоситися в процесі установки, а їх експлуатація стане неможливою.

Щоб правильно вибрати компанію, яка доставить та встановить ворота, слід звертати увагу на наступні характеристики:

  • досвід роботи;
  • відгуки попередніх клієнтів;
  • гарантійне та постгарантійне обслуговування;
  • наявність сертифікатів якості на продукцію;
  • кваліфікацію персоналу;
  • асортимент компанії.

Якісні гаражні ворота можуть прослужити понад сорок років. Тому при покупці потрібно ретельно перевіряти інформацію про виробника та дистриб'ютора. Вибравши висококласний продукт Ви зробите вигідну інвестицію та будете насолоджуватися справною роботою воріт протягом багатьох років.

Comments   

загрузка...