Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Податковий аудит та для чого він потрібен бізнесу

Вівторок, 21 вересня 2021 року

Згідно з чинним українським законодавством, податковий аудит не є обов'язковим для підприємства. Однак у такої послуги є одна важлива перевага, завдяки якій вона є дуже популярною серед власників бізнесу. Цією перевагою є те, що фахівці, які проводять аудит, можуть визначити ступінь ризику застосування штрафних санкцій під час наступної перевірки підприємства податковою інспекцією. Результати, отримані в ході аудиту, допоможуть підприємцю усунути ті помилки в роботі компанії, які й можуть призвести до штрафних санкцій. А це в підсумку допоможе йому уникнути значних витрат, погіршення іміджу своєї компанії, викликаною проблемами з податковою службою.

податковий аудит

Куди звертатися для замовлення такої послуги

Підприємцю потрібно розуміти, що послуги податкового аудиту можуть надавати тільки ті компанії, які спеціалізуються на такому виді діяльності, працюють легально і відповідно до законодавства. Однією з таких компаній є AC Crowe Ukraine. Вона може гарантувати своєму клієнту високу якість обслуговування, об'єктивність фахівців, які займаються податковим аудитом, їх високий професіоналізм при виконанні кожного замовлення. Команда компанії забезпечена сучасною методологією аудиторських процесів і відповідним програмним забезпеченням, що і дозволяє їй досягати високої якості обслуговування своїх клієнтів.У сфері аудиторських послуг ця компанія є однією з провідних в Україні, тому українські бізнесмени можуть повністю довіряти її фахівцям і покладатися на їх професіоналізм.

аудит

Як працюють фахівці

Виконання кожного замовлення з податкового аудиту має на увазі кілька етапів проведення роботи. На початку має місце знайомство з клієнтом і його бізнесом, оцінка специфіки останнього і його особливостей. З клієнтом узгоджуються завдання перевірки, визначається вартість обслуговування, уточнюються інші важливі моменти.

податковий аудит

Далі слідує перевірка всіх документів, які підтверджують подачу податкової звітності, перевіряються самі податки, а також правильність оформлення первинних документів. На підставі зібраної інформації фахівці визначають ризики застосування штрафних санкцій, які можуть бути наслідком порушень в роботі компанії. Також фахівці дадуть замовнику цінні рекомендації щодо того, як йому усунути ці порушення і не допустити їх появи в майбутньому.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.