Четвер, Чер 30, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Flowers.ua повернулись! Доставляємо квіти та подарунки по Україні

Понеділок, 16 травня 2022 року

Усім дівчатам подобаються букети квітів. Це відмінний спосіб знов нагадати про свої почуття і любов. Але більшість стаціонарних квіткових магазинів в Україні сьогодні працюють не регулярно, або зачинені. На щастя, дарувати найріднішим людям подарунки знов стало можливим разом із компанією Flowers.ua https://flowers.ua. В каталозі компанії кожен зможе знайти собі букет до душі та відфільтрувати квіткові композиції за ціною, приводом та наявністю в регіоні. Квіти можна замовити цілодобово, за декілька хвилин. Перед вибором букета квітів для мами чи для подруги, проконсультуйтеся з професійними флористами абсолютно безкоштовно.

квіти

Які букети обирають на перше побачення

Перше побачення - це дуже важливий момент у відносинах. Саме в цей день більшість жінок визначаються з доцільністю продовження стосунків, тому треба вибрати по-справжньому красивий букет.

  • Букет троянд. Зазвичай флористи рекомендують вибрати скромний букет, щоб не знітити дівчину. Гарним тоном буде подарувати 5-7 троянд.
  • Сезонні букети. Польові та сезонні квіти заведено дарувати молодим дівчатам, щоб підкреслити їх юність та чистоту.
  • Півонії. Символ ніжності, щирого кохання та прив'язаності. Мало хто знає, але саме півонії вважаються улюбленими квітами більшості дівчат.
  • Еустоми, іриси та гортензії. Композиції з цими квітами зазвичай дарують жінкам у віці. Спеціальний флористичний розчин і різнобарвні стрічки зроблять такі букети ніжними та веселими.
  • Лілії. Ці багаторічні рослини майже неможливо знайти у звичайних магазинах. Букети з ліліями завжди оригінальні та чуттєві. Білий колір пелюсток лілій символізує чисте кохання і вірність.
квіти в коробкі

Квіти в коробці

Квіти в капелюшній коробці зручно брати з собою на прогулянку чи на побачення у парк. Вони набагато довше стоять у зрізці та ідеально доповнюють інтер'єр оселі. Після того як квіти зав'януть, коробку можна використати для зберігання косметики або парфумів. Офісні співробітники часто використовують послугу доставку квітів у коробці для співробітників.

квіти

Оплачувати замовлення можна через більшість платіжних систем: Приват24, PayPal, American Express, Apple Pay, та ін.