ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ілон Маск вважає, що Байден помиляється, думаючи, що його «обрали, щоб перетворити країну»

Велика Епоха
Ілон Маск на гала-концерті Met Gala в Метрополітен-музеї, Нью-Йорк, 2 травня 2022 року. (Andrew Kelly/Reuters)

Генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск висловив свою думку про президентські вибори 2024 року, заявивши, що хоча він твердо впевнений, що обліковий запис Twitter колишнього президента Дональда Трампа слід відновити, найкращим варіантом був би «менш суперечливий кандидат».

Бізнесмен також зазначив і чинного президента Джо Байдена, написавши 13 травня у Twitter, що помилка демократа в тому, що «він думає, що був обраний для перетворення країни», а «насправді всі просто хотіли меншої драми».

Він також пожартував, що віддав би перевагу кандидату, який «молодший за 8000 років».

Маск раніше заявив на конференції Financial Times у вівторок, що рішення Twitter про заборону Трампа було «морально поганим», і сказав, що скасує рішення платформи.

«Я дійсно вважаю, що ця заборона була неправильною», — заявив Маск на конференції. «Я думаю, що це було помилкою, тому що відштовхнуло більшу частину країни, та й не призвело до позбавлення Дональда Трампа його права голосу», — додав він.

Трамп, однак, заявив, що не планує повертатися до Twitter, оскільки зосередився на створенні своєї власної платформи Truth Social, яка має бути запущена у веббраузері наприкінці травня, заявив раніше цього місяця виконавчий директор Девін Нуньєс.

«Я не маю наміру переходити на Twitter. Збираюся залишатися в TRUTH», — сказав Трамп в інтерв'ю Fox News минулого місяця. «Сподіваюся, що Ілон купить Twitter, тому що він покращить його, і він хороша людина, але я залишусь у TRUTH».

Трампу назавжди заборонили доступ до соціальної мережі у січні 2021 року, коли технологічний гігант послався на те, що президент нібито порушив політику компанії про «Не прославлення насильства» після зламу Капітолію. Facebook та YouTube пішли за Twitter та ввели аналогічні заборони.

Минулого місяця було оголошено, що Маск придбає Twitter за 44 мільярди доларів, що спонукало консерваторів закликати його відновити обліковий запис Трампа.

Моніка Кроулі, колишній помічник міністра фінансів при Трампі, написала у Twitter: «Тепер, коли Ілон Маск став найбільшим акціонером Twitter, він має вимагати припинення політичної цензури, реформи всієї компанії та відновлення облікового запису президента Трампа».

Еррол Веббер, кандидат у конгрес від республіканців з Каліфорнії, написав у Twitter, що «настав час повернути платформі минулу славу».

«Крок перший — поверніть президента Трампа! Крок другий — дайте другий шанс усім, хто був забанений. Крок третій — припиніть усі форми політичної та іншої цензури», — продовжив він.

Повідомлялося, що Трамп розглядає можливість участі у президентських виборах у 2024 році. Нещодавнє опитування Гарвардського інституту CAPS-Harris Poll показало, що в гіпотетичних перегонах 2024 Трамп випереджає і Байдена, і віцепрезидента Харріс.

За матеріалами The Epoch Times USA