ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Великобританія заявила, що Росії не вдається досягти політичних цілей в Україні

Велика Епоха
Символ Z, який використовується російськими в Україні (Nexta)

Нездатність Росії нав'язати в Херсоні проросійське місцеве керівництво «наголошує на нездатності російського вторгнення домогтися прогресу в досягненні своїх політичних цілей в Україні», йдеться в останньому звіті міністерства оборони Великобританії.

Адміністрація Херсона, що контролюється Росією, заявила, що в середу має намір закликати Москву до анексії. Росія окупувала Херсон у березні та "конфіскувала" будівлю міськради наприкінці квітня. Окупацію зустріли протести жителів, попри насильницькі спроби російських військ розігнати їх.

Міністерство оборони заявило, що головною частиною первісного плану вторгнення Росії, швидше за все, було "використання підтасованих референдумів для передачі більшості регіонів України під довгострокову проросійську владу".

Якщо Росія проведе референдум про приєднання до Херсона, вона, ймовірно, маніпулюватиме результатами, щоб показати явну більшість за вихід зі складу України. Чимало жителів регіону Херсон і далі продовжують виступати проти російської окупації.

Тим часом міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс під час саміту G7 наголосила на важливості надання Україні більшої кількості зброї для тиску на президента Росії Володимира Путіна.