ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Росіяни опублікували особисті дані дружин солдатів "Азовсталі". Вищий рівень нелюдяності та цинізму

Велика Епоха
Завод "Азовсталь" під обстрілом російської армії (Скриншот)

Петро Андрющенко, радник мера обложеного українського міста Маріуполя, повідомив у своєму посту в Telegram, що "окупанти" оприлюднили номери телефонів та соціальні профілі дружин солдатів, які все ще захищають металургійний завод "Азовсталь".

"Атаки з неба, землі та намагання просунутись по суші. Цинічність ворога наростає. Окупанти атакують не тільки Захисників в Азовсталі, але й їх сім’ї. Вчора окупанти оприлюднили в соц мережах особисті контакти (телефони, профілі) наречених та дружин наших Захисників. Найвищій рівень нелюдяності та цинізму.

Ми всі у невідплатному боргу у Захисників Маріуполя", — написав радник.

У зв'язку з цим ми згадуємо, що дружини двох українських бійців, які тримають оборону Маріупольського металургійного заводу, у середу попросили Папу Франциска допомогти відправити бійців "Азовсталі" до третьої країни, а одна з них сказала йому: "Будь ласка, не дайте їм померти".

Маріуполь, порт на Азовському морі, пережив найруйнівніші бої під час війни в Україні. З моменту російського вторгнення 24 лютого там загинули десятки тисяч людей, а металургійний завод "Азовсталь" — остання частина міста, яку ще тримають українські бійці.