ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Глава російської розвідслужби порівнює США з Третім рейхом: Вони хочуть дегуманізувати керівництво Росії в очах російського народу

Велика Епоха
Сергій Наришкін (Скриншот)

Глава російського шпигунства в середу порівняв Держдепартамент США з нацистською пропагандистською машиною часів Другої світової війни, створеної Йозефом Геббельсом, заявивши, що Вашингтон запустив антиросійську кампанію в соціальних мережах, повідомляє Reuters.

Сергій Наришкін, голова Служби зовнішньої розвідки Росії (СЗР), заявив, що США заохочують поширення помилкової інформації в популярній службі обміну повідомленнями Telegram у спробі "дискредитувати" та "дегуманізувати політичне та військове керівництво Росії в очах російського народу".

"Їхні дії мають багато спільного з традиціями Міністерства народної освіти та пропаганди Третього рейху та його голови Йозефа Геббельса", — йдеться у заяві Наришкіна, опублікованій на сайті СЗР.

Наришкін не надав жодних доказів на підтримку тверджень про інформаційну кампанію, що проводиться за підтримки США. Але в цьому немає нічого нового. Росія регулярно звинувачує Захід у фінансуванні та підтримці антикремлівських рухів і останніми роками назвала десятки незалежних російських правозахисних груп та ЗМІ "іноземними агентами".

Представники Держдепартаменту США не одразу відповіли на прохання про коментарі.

Після вторгнення в Україну 24 лютого Росія прискорила свою кампанію щодо придушення опозиційних голосів усередині країни. Журналісти та інші особи можуть бути ув'язнені терміном до 15 років за публікацію того, що Росія вважає "фальшивими новинами" про військову кампанію. Тим часом Кремль таврує українців як нацистів, а їх прихильників - як посібників нацизму.