ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Лавров заявив, що у Росії достатньо охочих купити енергоресурси крім Заходу

Велика Епоха
Путін та Лавров. (Pavel Golovkin/Pool/AFP via Getty Images)

Росія має достатньо покупців енергоресурсів за межами західних країн, заявив у середу міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, оскільки країни Євросоюзу намагаються різко скоротити свою залежність від російської нафти і газу.

"Нехай Захід платить більше, ніж раніше платив Російській Федерації, і нехай пояснює своєму населенню, чому воно має біднішати", — сказав Лавров на пресконференції в Маскаті після переговорів зі своїм оманським колегою.

Міністр закордонних справ Росії здійснив несподіваний візит до арабської держави Перської затоки Оман для зустрічі з офіційними особами щодо війни Москви з Україною.

За повідомленням державної інформаційної агенції Омана, Сергій Лавров поінформував султана Хайтама бін Таріка Аль Саїда про війну в середу в Маскаті.

Султан Хайтам наголосив на необхідності дотримання міжнародного права та активізації зусиль щодо досягнення дипломатичного вирішення кризи «таким чином, щоб зберегти незалежність, суверенітет та співіснування країн і народів», — йдеться у заяві.

Оман, країна з населенням 4,6 мільйона людей на Аравійському півострові, тривалий час служив острівцем нейтралітету в регіоні, що роздирається релігійними та політичними конфліктами. Султан Хайтам продовжив політику свого попередника, проводячи тиху дипломатію на вирішення міжнародних криз.

===