ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Російський екс-прем'єр після параду Перемоги у Москві заявив: Це початок кінця епохи Путіна

Велика Епоха
Путін на параді на честь Дня Перемоги у Москві. (Youtube/скриншот)

Колишній прем'єр-міністр Росії Михайло Касьянов в інтерв'ю Sky News заявив, що промова Володимира Путіна на День Перемоги у понеділок показала, що російський президент усвідомлює, що його загарбницька війна в Україні провалилася.

Михайло Касьянов, який був прем'єр-міністром з 2000 по 2004 рік, каже, що Путін явно потрапив у біду і що це "початок кінця епохи Путіна".

Колишній російський чиновник також сказав, що кремлівський лідер був "введений в оману" і не очікував на такий високий рівень опору з боку України.

Касьянов, який раніше виступав проти війни, звинуватив Володимира Путіна в тому, що він "украв" у росіян День Перемоги — день, присвячений пам'яті членів сім'ї, і створив інструмент пропаганди.

Він сказав, що той факт, що сьогодні не було оголошено про перемогу, означає, що російські сили "втрачають міць".

Тим часом інший колишній російський політик також припустив, що Володимиру Путіну може бути оголошено імпічмент, повідомляє джерело.

Геннадій Гудков, колишній член ліберальної опозиції у вигнанні, написав у Твіттері: "Путін повторив цитати із зомбі-ящика, не наважуючись на щось серйозніше. Тож Кремль у запасі більше не має жодних хитрощів. Тепер поразка Путіна — питання часу!".