• У Китаї очікують бум народження дітей-драконів

  • Дітям-драконам пророкують добробут і успіх у житті
  • Четвер, 26 січня 2012 року

У Китаї є побажання: «Бажаю вашому синові стати драконом», — що означає «досягти успіху». З давніх часів китайці вважали дракона знаменною істотою, яка символізує силу та успіх. Багато сімей у Китаї хочуть мати «дітей-драконів» [тобто народжених у рік Дракона], тому цього року бебі-бум очікується в кількох азіатських країнах, де популярний традиційний місячний календар.

У попередньому році Дракона — 2000-му — в Гонконзі спостерігалося п'ятивідсоткове зростання народжуваності. Очікується, що в 2012-му тут цей показник також буде триматися на рівні 5—7%.

Національний тайванський університет, лідер у галузі освіти та досліджень у Тайбеї, очікує сплеск народжуваності 20—30%, згідно із Чень Ши-юанем, начальником відділу репродуктивної ендокринології та безплідності.

Державне ЗМІ континентального Китаю Сіньхуа повідомило, що в КНР цього року також очікується п'ятивідсоткове зростання народжуваності. Однак, на думку деяких аналітиків, це недооцінка, оскільки в пологових відділеннях кількох великих пекінських лікарень місця повністю «заброньовані» до кінця серпня цього року.

Схоже, що багато молодих китайських пар дійсно планують дитину-дракона. У порівнянні з попередніми роками, в 2011-му набагато більше жінок проходили тест на вагітність у лікарнях Китаю.

Мешканка Шанхая Чжан Лілянь має намір народжувати 9 лютого. Вона сказала в інтерв'ю телебаченню New Tang Dynasty (Нова династія Тан), що дуже сподівається народити саме цього дня, оскільки поява дитини на світ у пік року Дракона ознаменує гарне майбутнє для неї.

«Вірю, що це принесе успіх і процвітання моєму чаду», — сказала вона.

Крім того, бебі-бум у рік дракона позитивно відіб'ється на бізнесі. Компанія з дослідження споживчого ринку Euromonitor International прогнозує зростання продажів підгузників на рівні 17% у Китаї цього року.У всякого бажання своя ціна

Ліцензовані акушерки будуть дуже затребувані і в Китаї, і на Тайвані. Багато батьків «у положенні» замовляють акушерок заздалегідь, в результаті чого ціна їхніх послуг стрімко росте.

У Тайвані спостерігається значний дефіцит ліцензованих медичних працівників цієї спеціальності. Тут тільки 10 тис. ліцензованих акушерок, у той час як потреба в рік Дракона становить близько 50 тис., згідно з повідомленням тайванського телебачення Public Broadcasting Service TV.

Продаж одягу для вагітних в одному з універмагів Тайваню зросла на 30% у другій половині 2011 року, порівняно з аналогічним показником минулого року, повідомляє тайванський канал Formosa TV.

У Гонконзі багато батьків ледь можуть придбати суміш для дитячого харчування навіть відвідавши безліч магазинів. А ті, кому пощастило знайти її, змушені переплачувати.

У зв'язку з явищем бебі-буму в рік Дракона-2012 у майбутньому очікується сильна конкуренція при вступі до навчальних закладів, і навіть на ринку праці, оскільки «дітей-драконів» буде досить багато, вважає др. Тун Юй-ін, помічник професора у відділі соціології при Китайському університеті Гонконгу.

Проте це все в майбутньому, а зараз ще не пізно подумати про народження дитини-дракона в цьому році, каже др. Шоу-ін Ву з міської лікарні Тайбея. Якщо жінка завагітніє до 15 травня 2012 року, маленький дракончик гарантований.

Джейн Лінь, Велика Епоха (The Epoch Times)

Оригінал англійською: The Epoch Times

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...