• У Китаї престижно мати малолітніх коханок

  • Вівторок, 11 жовтня 2011 року

Серед багатих китайців і партійних чиновників стало популярно мати молодих коханок першокурсниць коледжів і університетів. Найчастіше це дівчата у віці 14—17 років.

25 вересня Організація китайських правозахисників CHRD (Chinese Human Rights Defenders) опублікувала звіт, в якому йдеться, що студенток коледжу Wugang Second High School (WSHS) містечка Уган провінції Хунань на півдні Китаю використовують як коханок.

За таку «роботу» студентки отримують маленьку компенсацію у сумі близько 500 юанів ($78) на місяць. Вони проводять день і ніч зі своїми «замовниками» протягом усіх вихідних днів, зазначається у звіті CHRD. В основному це дівчата з бідних сільських сімей. Батьків цим дуже стурбовані. Вони розуміють, що їхню дитину можуть спокусити розкішні машини і гроші. Деякі з батьків особисто забирають своїх дітей на вихідні додому.

Кореспонденту The Epoch Times місцеві жителі підтвердили існування такої проблеми по всій країні. 

«Це дійсно є фактом, що студенток коледжу WSHS використовують як коханок, але таких не багато», — каже пан Фен з м. Уган.

«Мій родич має кілька таких коханок. Усі вони першокурсниці, тільки-но закінчили середню школу. Їм потрібні гроші та житло. Зараз Китай — це матеріальне суспільство. Людське тіло може бути предметом для продажу. Китайські товстосуми горді тим, що мають молоденьких коханок. Усе китайське суспільство вже таке», — додає пан Фен.

«Розкішні автомобілі під’їжджають кожного вечора під двері китайських університетів та інститутів. Чиновники і багаті китайці підбирають тут своїх юних коханок. У цей час тут багатолюдно. Студенток, в основному, спокушають гроші, хоча отримують вони лише 500 юанів на місяць!», — зазначає пан Е.

Жінка, яка працює поруч із коледжем в офісі, каже: «Тут тисячі студенток. Цілком можливо, що деяких із них взяли в коханки . Це досить поширене явище в коледжах. Громадськість повинна звернути на це увагу і вплинути на цих аморальних людей».

У звіті правозахисників також зазначається, що студентки — це ще не дорослі люди. Закони, які покликані захистити дітей і жінок відповідно до міжнародного права, в Китаї не працюють. У цьому винне керівництво коледжу і місцева влада, стверджується у звіті.

Працівник із сусіднього підприємства каже: «У Китаї це вже стало звичайним явищем, особливо у великих мегаполісах. Зрозуміло, маленькі міста беруть із них приклад. Такий нинішній стан суспільства».

«Для китайських „шишок“ користуватися такими послугами першокурсниць — звичайна справа. Подібна практика поширена у багатьох навчальних закладах по всьому Китаю, — стверджує пан Се з міста Шаоян, який працює в системі освіти. — Юні дівчата ще не повною мірою знайомі з жорстокістю сучасного китайського суспільства. З іншого боку ті, хто оплачує такі послуги, є аморальними, іноді це вже люди у літах».

«Їм набридли зрілі жінки і їхні брудні руки потягнулися до першокурсниць. Це просто ганьба! Жах! Моральний рівень суспільства з кожним днем ​​падає все нижче», — додає пан Се.

ЗМІ неодноразово повідомляли про китайських чиновників, помічених в активному перелюбстві зі студентками коледжів.

Нагадаємо про випадок з одним з партійних чиновників середньої ланки. Його три секс-щоденника стали доступні громадськості після його арешту за звинуваченням у хабарництві. У його планах було переспати з 600 — 800 жінками.  

Пригоди партійних керівників стали популярною темою для насміхання в інтернеті. На одному з веб-порталів був проведений символічний конкурс. Приз за «якість» отримав Чжен Цзунхай, колишній директор пропаганди Чунцінського міського комітету партії, у якого було 17 коханок студенток.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...