• У Китаї два водія здійснили жорстокий наїзд на дитину. Люди просто проходили не звертаючи уваги

  • Четвер, 20 жовтня 2011 року

Дворічну дівчинку збив і повільно переїхав автомобіль, численні перехожі і водії просто обходили і об’їжджали закривавлену дитину, а один автомобіль навіть переїхав напівживу дівчинку ще раз.

Шокуючий інцидент, що оголив моральну кризу комуністичного суспільства, стався 13 жовтня в китайській провінції Гуандун.

Подія була зафіксована на зовнішню камеру відеоспостереження.

В районі Наньхай міста Фошань водій мікроавтобуса збив дворічну дівчинку і переїхав її спочатку передніми, а потім задніми колесами. Водій поїхав і навіть не спробував надати дитині допомогу. Однак цим не закінчилося.

Дівчинка була ще жива, автомобіль роздавив їй ноги. Вся в крові, вона лежала на дорозі, по якій проїжджали автомобілі, мотоциклісти, велосипедисти і проходили перехожі, серед них була навіть мама з дитиною. Люди, не зупиняючись, просто об’їжджали або обходили лежачу дівчинку. Деякі взагалі не дивилися в її бік. Ніхто з них не тільки не підійшов до дитини, але навіть і не викликав швидку допомогу.

Водій ще одного мікроавтобуса не став навіть об’їжджати дівчинку, а просто проїхав по ній. Рухаючись на невеликій швидкості, чи міг він не помітити закривавлену дитину, що лежить на дорозі?

Протягом семи хвилин повз напівживої дитини проїхали і пройшли 18 осіб, і тільки прибиральниця сміття відтягла дівчинку на узбіччя. Потім прибігла мама дитини, і відвезла дочку до лікарні. Наразі дівчинка перебуває в дуже важкому стані.

У батьків дівчинки ледь не трапилася істерика, коли вони дивилися відеоролик.

Новина про це була показана по місцевому телеканалу, який закликав людей глибоко задуматися про те, якими вони стали черствими і байдужими до чужого горя.

Оригинал російською: Великая Эпоха (The Epoch Times)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...