• Майстри ушу в Китаї побили великий натовп бандитів

  • Середа, 14 листопада 2012 року
Можливо, це виглядає як класичний бойовик, але в китайській провінції Хенань два майстри бойових мистецтв — батько і син — розправилися з десятком шибеників, що вломилися у володіння родини, щоб привласнити майно героїв.

Будівництво в Китаї — найприбутковіший бізнес. З метою поповнити скарбницю місцевий секретар компартії Китаю Сю Іньшао найняв людей, щоб виселити мешканців з землі, що приглянулося йому. У Китаї ця процедура звільнення місця під забудову вже стала звичною, але в цей раз, на загальний подив, вона не була такою успішною.

Бойові звершення батька і сина, які, мабуть з дитинства займалися ушу, з села Ченлю провінції Хенань були представлені на сайті Youmaker.com. На цьому відео не показано, як відбувалася бійка, — лише безліч побитих хлопців, що лежали біля входу в будинок. Деякі з них тримаються за голову від болю, а інші — стоять на вулиці і лаються.

Шень Яньмін прокоментував те, що трапилося Великій Епосі: «Місцеві представники партії розпродали всю землю в селі і тепер поклали око на цю місцевість, де проживають більше 30 домовласників, включаючи і мою сім'ю».

Шень говорить, що представники влади намагалися примусити їх підписати документ про передання власності в руки місцевого відділення компартії, але вони відмовилися.

«Після цього вони найняли загін головорізів, які намагалися з дня у день увірватися в будинок мого сина. Вони огородили прохід і, лаючись, погрожували нам», — розповів Шень.

Мати сина Шень Цзяньчжуна, яку звуть Чжан, розповіла Великій Епосі у минулий четвер, що глава місцевих представників компартії Сюй Шаоцін ще наприкінці жовтня пригрозив ряду сімей, що їхні будинки будуть зруйновані для майбутньої забудови. Однак ніяких документів жителям не давали на підпис.

Після того, як сім'ї відмовилися, Сюй заплатив деяким місцевим чоловікам, щоб вони кидали петарди і цеглу в будинки сільських жителів, розбиваючи їхні вікна і двері, і викрикували образи на їхню адресу, розповіла Чжан.

29 жовтня близько 30 осіб спробували вдертися в будинок Шеня, при цьому один із них запитав у його дружини: «Ти згодна, щоб ваш будинок зруйнували», — вона відповіла, що «ні». Цей чоловік тоді сказав зі злістю: «Ти повинна робити те, що я скажу! Досить базікати!»

Після цього кілька людей накинулися на пані Чжан і почали бити і штовхати її, а коли вони взялися за батька з сином, то, зі слів Шень Яньміна, чоловіча половина їхньої сім'ї дала відсіч і розправилася відразу з сімома. Він додав, що коли нападники почали тікати, вони не переслідували їх.

На наступний день ще більше людей зібралося перед їхнім будинком, і, обсипаючи прокльонами, вони вимагали забиратися геть. Ще один день потому більше 50 чоловік і кілька машин оточили будинок. «Я викликала поліцію, але мені сказали, що це їхнє право — робити, що вони хочуть. Всім було начхати на нас», — повідомила Чжан Великій Епосі.

Через кілька днів родині Шеня заради безпеки довелося-таки залишити свій будинок.

«Два дні ніхто з родини не посмів вийти назовні. Ці бандити зіпсували нам життя. Я прошу громадськість допомогти нам. Будь ласка, допоможіть», — волає Шень Янмін.

Багато сімей в Китаї не в кращому становищі, тому що місцеві авторитети відібрали у них будинки і конфіскували землю, щоб побудувати на їхньому місці нові будівлі. Найчастіше ці сім'ї отримували лише невелику компенсацію від держави, якої не вистачає, щоб влаштуватися на новому місці. Міжнародні правозахисні організації засудили ці дії.

«Методи, якими місцева влада залякує жителів, ще гірші, ніж у японських солдатів часів Другої світової війни», — говорить Шень. У Китаї випадки насильства та примусового виселення мешканців збільшуються з кожним роком, ці конфіскації відбуваються для того, щоб поповнити бюджет місцевої влади компартії.

Про цю проблему Велика Епоха повідомляла раніше в статті «У Китаї десятки мільйонів селян позбавлені землі».
Підписатися:

Коментарі