• Електромобілі Honda будуть заряджатися на дорогах під час руху

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 6 березня 2017 року

Компанія Honda створила систему швидкісної зарядки електромобілів під час руху. Завдяки цьому в майбутньому електрокари будуть заряджатися прямо на дорогах, і в них буде «нескінченний запас ходу».

Інженери з компанії Honda працюють над створенням автомобілів із водневими паливними елементами. Поки вони не випускають серійних екоавто, але розробляють технологію для потужної динамічної підзарядки електрокарів під час руху на великих швидкостях, повідомляє Futurism.

Під «динамічною зарядкою» мається на увазі технологія, за якої можна одночасно подавати живлення і виконувати зарядку авто (вантажних і звичайних) під час руху зі швидкістю 155 км/год. Для цього під або над дорогою буде розміщуватися обладнання потужністю до 180 кВт і струмопровідні елементи, які будуть забезпечувати бездротову передачу енергії. Ця технологія може бути застосована і для підземних шляхів.

Як стверджують керівники Honda, їхня система вже створена і готова для тестування. А в цьому місяці вона буде представлена ​​у США на міжнародному автофорумі WCX 17 SAE World Congress Experience.

Ідея динамічної підзарядки дуже цікава, але найбільша перешкода для реалізації — це її вартість. Створення інфраструктури, необхідної для такої системи, обійдеться дуже недешево.

Спеціальне обладнання потрібно розміщувати під або над дорогою, створюючи трек, який буде бездротовою зарядкою для електромобілів. Проте такого роду технології можуть бути застосовані на великих шосе, створюючи «невидимі залізничні колії» для електрокарів, які зможуть їхати необмежено довго.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...