Понеділок, Вер 27, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Головне — це внутрішня готовність, — доктор Келлі Броган

Неділя, 18 липня 2021 року

Повне зцілення відбудеться тоді, коли ви будете до цього готові. (LightField Studios/Shutterstock)

Як зрозуміти, що ти готовий до змін? Відповідь на це питання дає доктор медицини Келлі Броган.

«Чи доводилося вам в житті зробити який-небудь сміливий крок? Наприклад, почати важку розмову з братом або сестрою, розірвати матеріально-вигідні, але отруйні життя відносини, несподівано звільнитися з роботи, продати свій перший твір мистецтва, відмовитися від шкідливої звички (до гаджета, паління, газованої води, солодкого, алкоголю), або відкрити свою таємницю. А тепер запитайте себе: як ви зрозуміли, що настав саме той момент, коли потрібно діяти?

За роки, що мені випала честь спостерігати за трансформацією здоров'я і духовним пробудженням паціентів, я не переставала захоплюватися їхнім самим важкодосяжним моментом — станом готовності. Насправді енергія процесів відновлення була більше схожа на вулкан, що з нетерпінням чекав команди вирватися з надр землі, ніж на боягузливого борця, якого виштовхували на ринг. Ті, хто зробив радикальні кроки до зцілення, пішли на це тому, що були готові до змін.

Хоча я можу надихати, примушувати або навіть управляти людьми (таємний матеріал, над яким працюю!), щоб розкрити їхні здібності, але я виявила, що готовність — це не те, що можу створити в іншій людині. Спроба відмовитися або обмежити приймання психіатричних препаратів без внутрішньої готовності, швидше за все, закінчиться поверненням до ліків.

Шлях до стану постійної готовності — не лінійний, а спіральний. Для його розкриття і розвитку ми намацуємо всі сприятливі моменти. Якщо ви готові йти вперед, то відбудуться зміни, а якщо ні, то будете відкладати момент до наступної можливості. Кожен йде по своєму, суто особисту шляху, пробуючи відкинути те, від чого готовий відмовитися, і не приймаючи себе за того, ким не є.

Я дотримуюся такої точки зору, а не протиставляю пробуджених, свідомих або духовних людей — сплячим, неосвіченим і матеріалістичним. Ця подвійність властива кожному з нас. А якщо розглядати з позиції того, що ми відрізняємося один від одного цілеспрямованістю, вибором і ступенем любові до себе, то готовність — це просто питання часу, питання того, хто як дозріває. До речі, я читала, що зло пов'язане зі словом «незрілий». А може бути, те, що ми називаємо поганим, просто ще не дозріло?»

Як психіатр жіночого здоров'я, доктор Келлі Броган (Kelly Brogan) спеціалізується в рамках холістичного підходу, спрямованого на усунення причин психіатричних синдромів і симптомів. Келлі Броган є автором бестселера New York Times "Прислухайся до себе» (A Mind of Your Own), дитячої книги «Час дощу» (A Time for Rain) і співавтором підручника «Комплексні методи лікування депресії» (Integrative Therapies for Depression). Дана стаття опублікована і поширюється з дозволу Келлі Броган.


Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...