Понеділок, Вер 27, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Мьюінг — допомагає поліпшити симетрію обличчя і прикус

Неділя, 27 червня 2021 року

лицо

В інтернеті не бракує методів догляду за обличчям, яким ви можете слідувати. Однак метод реструктуризації обличчя, відомий як мьюінг, або безопераційне поліпшення лінії підборіддя, використовувався рідко. Стверджують, що він творить чудеса, якщо ви постійно будете займатися.

Останнім часом інтернет атакувало майже поголівне захоплення мьюінгом.

З'явилося безліч відеороликів на YouTube і результати «до і після», що зробило мьюінг вірусним захопленням. Хоча це не підтверджено будь-яким серйозним науковим дослідженням, стверджується, що мьюінг полегшує біль в щелепі, усуває труднощі в мові і дає гарну лінію підборіддя.

Що ж таке цей мьюінг?

Мьюінг — це метод реструктуризації обличчя, який складається з вправ для язика з метою поліпшити форму нижньої частини обличчя. Передбачається, що постійна практика розміщення кінчика язика на верхній щелепі призведе до очевидних структурних змін форми обличчя.

Названий на честь британського ортодонта Джона Мью і його сина, доктора Майка Мью, мьюінг перетворився на засіб для самостійної реструктуризації обличчя і щелепи для отримання бажаних рис. Різні ортодонти рекомендують верхнє положення язика для реструктуризації щелепи без хірургічного втручання.

Британський ортодонт доктор Джон Мью (народився в 1928 році), засновник нетрадиційного і суперечливого методу (Зображення: Facebook)

Попри разючі результати і відгуки на YouTube, мьюінг має ряд обмежень. Практики мьюінгу також вважають, що ця техніка не призначена для коригування обличчя. Хоча мьюінг безпосередньо не впливає на структуру обличчя, недолік вправ може з часом змінити лінію підборіддя, і він буде виглядати не так як мріялося. Можливо, ця практика найкраще підходить для дітей як засіб від проблем з мовою.

Інша причина несхвалення мьюінга як нехірургічного засобу для лікування медичних проблем полягає в побоюванні, що пацієнти можуть використовувати такі гіпотетичні методи самостійного лікування, коли потрібно серйозне втручання ортодонта.

Багато говориться про ефективність мьюінга, і фотографії до і після на YouTube є тому підтвердженням. Але не треба серйозно ставитися до всього, що бачите в інтернеті. Різниця в зображеннях може бути пов'язана з кутом, під яким зроблений знімок, і освітленням. Отже, не можна повністю покладатися на все, що не має клінічної підтримки.

Що таке мьюінг

Під час жування треба тримати рот закритим, зуби злегка торкаються один одного. Розслабте обличчя та напружте м'язи задньої частини рота (ближче до потилиці). Коли це зробите, ви повинні відчути тиск у всій щелепі. Потім вам буде потрібно набагато менше зусиль, щоб розслабити язика і притиснути його до піднебіння. Щоб добитися відмінних результатів, мьюінг потрібно робити постійно.

Результати мьюінга: до і після

Як і будь-яка інша техніка самостійного лікування, мьюінг здається занадто гарним, щоб бути правдою. На відміну від того, про що розповідають відео на YouTube, у мене пішло більше як рік, щоб з'явилися результати. Так що, якщо у вас багато терпіння, ви можете пробувати мьюінг.

Фото:Dremstime.com © Karel Noppe

Наостанок

Хоча мьюінг безпечний, він не підтверджений жодними клінічними дослідженнями. Невідомо, чи добре це працює для формування лінії підборіддя. Тому рекомендується покладатися на перевірені з медичної точки зору методи лікування після консультації з лікарем.

Рейвен Монморансі

Джерело: nspirement.com

Comments   

загрузка...