Четвер, Жов 28, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Публікація статті «Чому мене навчила смерть» IT-фахівця, який переніс серцевий напад, стала вірусною в LinkedIn

Вівторок, 8 червня 2021 року

(Надано https://www.linkedin.com/in/jonathanfrostick/ Джонатаном Фростіком)

Переживши одного чудового недільного дня серцевий напад, перевантажений роботою керівник ІТ-відділу вирішив, що настав час переглянути свої життєві пріоритети. Він поділився зі світом думками про свій досвід клінічної смерті, опублікувавши повідомлення в соціальній мережі.

«Зараз я переглядаю свій підхід до роботи, — написав 45-річний Джонатан Фростік в LinkedIn, — життя буквально занадто коротке».

Джонатан працює у сфері інформаційних технологій британської франшизи фінансових послуг HSBC. Як батько трьох дітей, він звик працювати по 12 годин на день під час пандемії, втративши розумний баланс між роботою та особистим життям. Джонатан поділився в пості, що під час серцевого нападу всі його думки були зайняті тільки роботою.

Як розповів Джонатан Фростік, один квітневий недільний день він проводив «досить стандартно» — випив ранкову каву, з'їздив в парк, зробив покупки і пізно пообідав. Всі ці події відбулися до 16:00.

(Надано https://www.linkedin.com/in/jonathanfrostick/ Джонатаном Фростіком)

Після цього, присівши, щоб підготуватися до роботи на майбутньому тижні, Джонатан виявив, що не може дихати, відчув, як стискаються його груди і пішли «хвилі» в лівій руці і на шиї. Йому здавалося, що його вуха зараз вистрибнуть.

У Джонатана стався серцевий напад. Але замість того, щоб перед очима промайнули кадри всього його життя, Фростік почав панікувати щодо своєї роботи.

«Мені потрібно завтра зустрітися з моїм менеджером, це незручно» і «Як мені забезпечити фінансування для X», — думав Джонатан. Він запанікував, подумавши про свій заповіт, тоді як повинен був більше переживати за те, щоб дружина не знайшла його мертвим.

Фростік дістався в спальню, щоб лягти, і дружина, побачивши критичний стан чоловіка, викликала швидку допомогу.

Пізніше, перебуваючи на лікарняному ліжку, Фростік склав новий список життєвих пріоритетів. Він вирішив, що надалі буде витрачати менше часу на Zoom, схудне на 15 кілограмів (33 фунти) і буде більше проводити часу з сім'єю.

«Я хочу приносити користь кожен день і бути значущим для свого професійного середовища, інакше я перегляну свою роль», — додав він. «І це те, чого мене навчила близька смерть».

Пост Джонатана в LinkedIn зібрав десятки тисяч коментарів, де одні ділилися власним досвідом, інші — підтримували його нові життєві пріоритети.

«Ви додали енергію у своє життя», — написав один користувач мережі. «Якщо ви поділитися своєю історією, можливо, якась дитина буде проводити більше часу зі своєю мамою і татом, бабусею і дідусем, або ж майбутнє подружжя, партнери або друзі стануть ближчими один до одного. У момент болю, стресу і страху ваша готовність бути відкритим потрясла світ».

Представник HSBC Хайді Ешлі заявила виданню Bloomberg Wealth, що компанія бажає Джонатану Фростіку «повного і якнайшвидшого одужання». За її словами, громадський резонанс показує, наскільки людям важливий розумний баланс між роботою та особистим життям, і HSBC закликає всіх зробити власний добробут своїм пріоритетом.

Фростік, маючи у своєму підпорядкуванні понад 20 співробітників, стверджував, що саме він розмив межі між роботою та особистим життям, вирішивши працювати у вихідні.

«Замість того, щоб завершувати роботу о 17:00 або о 17:30, я закінчував її в п'ятницю близько 20:00 повністю виснаженим, думаючи, що мені потрібно щось ще підготувати до понеділка, а у мене немає часу. І тоді я почав працювати у вихідні, — сказав Фростік.

(Надано https://www.linkedin.com/in/jonathanfrostick/ Джонатаном Фростіком)

Через чотири тижні після складного життєвого випробування він встав, ходить і з кожним днем стає все сильнішим. Джонатан переконаний, що його сьогоднішні зміни формують міцний фундамент для майбутнього життєвого шляху. Він також радий, що його пост в соцмережах продовжує допомагати людям.

«Я просто радий бути тут, — написав він, — що в мене є шанс стати кращим. Що я можу бути зараз разом з моєю дружиною і дітьми, і допомагати іншим».

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...