Неділя, Тра 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Перестаньте говорити про те, що ви пригнічені

Четвер, 1 жовтня 2020 року

2020 рік змусив більшість з нас відчути себе пригніченими на абсолютно новому рівні. Ми намагаємося розв'язувати важливі питання в нашому житті, ґрунтуючись на неповній інформації або її відсутності, і зіткнулися з безліччю речей, які нам непідвладні.

Три простих способи перестати бути пригніченим пропонує Крісті Райт  — експерт з особистого розвитку й автор бестселерів.

1. Перестаньте говорити про те, що ви пригнічені

Припиніть про це говорити. Так, це звучить просто, але чим більше ви говорите: «Я вражений і пригнічений», то більше і реальніше це стає для вас, і тим більше пригніченим ви стаєте!

Пам'ятайте, що все, на чому ви зосереджені, посилюється, тому змінімо фокус. Не приховуйте і не вдавайте, що ви не засмучені, але ви можете перестати підживлювати це, переключивши свою увагу на позитивні речі.

2. Запишіть, що вас не влаштовує

Візьміть аркуш паперу, ручку і напишіть, що вас не влаштовує або турбує.

Ось деякі приклади:

Соціальні мережі мене пригнічують.

Я пригнічений, тому що не знаю, чи повернуся коли-небудь в школу знову.

Я перевантажений справами.

Просте записування того, що викликає у вас стрес, може знизити його рівень. Ви переносите всі думки з поля битви вашого розуму в реальний світ на папір. Це не тільки терапевтичний засіб, він ще допомагає зрозуміти, що робити далі.

3. Зробіть що-небудь

Після того, як запишете, що вас турбує, погляньте на свій список і запитайте себе, чи можна що-небудь з цим зробити? Якщо відповідь негативна, то все, що ви можете зробити, це відпустити ситуацію і віддати це Богу.

Якщо є щось, що ви можете зробити, зробіть це! Ви відповідаєте за своє життя. Коли ви вживаєте будь-які дії щодо того, що вас турбує, ви відчуваєте себе краще, продуктивніше і впевненіше. В результаті ваше почуття пригніченості зменшується.

Я не знаю, що чекає вас в майбутньому. Не знаю, чим ви займаєтеся. Але ось що я знаю точно: у вас більше влади над своїм життям, своїми почуттями і результатами, ніж ви думаєте!

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...